gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Meltem Cumbul Gay arkadaşı ile yakalandı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir iki üççç sobeeee :D:D Aaaaa yanlış anlıyorsunuz o benim sadece arkadaşııııııım... Eved Meltem Cumbulun Gay arkadaşı :D:D SEVGİLİSİ DEĞİLMİŞ!
    ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE KANAL D’DE BAŞLAYACAK ’AŞK YAKAR’ DİZİSİYLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN MELTEM CUMBUL ÖNCEKİ GECCE BEBEK’TE OTOMOBİLİNİN İÇİNDE BİR GENÇLE EL ELE GÖRÜLDÜ.

Meltem Cumbul gazetecilerin “Yeni aşkınız mı?” sorusunu “David, Los Angeles’tan geldi. Arkadaşım” diye cevapladı. Mega Magazin programının görüntülediği Cumbul aşk iddialarıyla ilgili yakın dostlarına ise “David benim Amerika’da tanıştığım gay arkadaşım. Onun yanında kız arkadaşlarımın yanında olduğum kadar rahatım” diyormuş.

Meltem Cumbul Gay arkadaşı ile yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meltem Cumbul - Etek Sarı

Meltem Cumbul - Etek Sarı

ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN VAY SORDUM SORUSTURDUM KIMIN YARISAN YARISAN SORDUM SUHAL ETIM KIMIN YARISAN YARISAN BEN SORMADAN DOLU GIBI DÖGILI DÖGILI BEN SORDUKCA GÖZLERINDEN YAS GELI LELE GELI VAY BIR GÖMLEK DIKTIRTIM GOLU DÜGMELI DÜGMELI BIR GÖMLEK DIKTIRTIM...
  2. Meltem Cumbul ve Kıvanç Tatlıtuğ Yine Yakalandı

Meltem Cumbul ve Kıvanç Tatlıtuğ Yine Yakalandı

kivanc tatlitug meltem cumbul AŞK-MEMNU DİZİSİNİN BEHLÜL'Ü KIVANÇ TATLITUĞ İLE AŞK YAKAR DİZİSİNİN NAZLI'SI MELTEM CUMBUL ÖNCEKİ AKŞAM SARIYER'DE BİR BALIKÇIDA YEMEK YERLERKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR. 25 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ ile 38 yaşındaki Meltem Cumbul arasında 1 ay önce başlayan aşk tüm hızıyla devam ediyor. Önceki akşam Sarıyer'de bir balıkçıda yemek yerken kameralara...
  3. Meltem Cumbul hayatı

Meltem Cumbul hayatı

meltem cumbul biyografi meltem cumbul hayatı meltem cumbul hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Şimdiler de "Nuri" dizisinde gördüğümüz, ünlü ve başarılı oyuncu Meltem Cumbul hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Meltem Cumbul ve Korhan Abay, 2004 Eurovision Şarkı Yarışması. Meltem Cumbul (d. 11 Kasım 1970, İzmir), Türk...
  4. Meltem Cumbul Banka Soyacak!

Meltem Cumbul Banka Soyacak!

meltem cumbul, meltem cumbul haberleri, meltem cumbul yeni filmi Sevgili melekler, başarılı oyuncu Meltem Cumbul çok farklı bir rolle sinemaya dönüyor. Cumbul yeni sinema filminde bir hırsızı canlandıracak. Cumbul'dan başka Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in de başrollerini paylaştığı 'Kadın İşi'; birbirlerinden başka güvenecek kimsesi olmayan farklı karakterlerdeki dört...

Sayfayı Paylaş