gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Meltem Sonunda Tüm Gerçeği Öğreniyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fatmagülün suçu ne meltem yaşaranların gelini Geçen hafta diziyi izleyenler bilir Kerim Fatmagül'e sevgisini ispat etmek için tüm gerçeği polise itiraf etti...Bakalım bu haftaki bölümde neler olacak...

Perşembe akşamı ekrana gelecek "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde Meltem tüm gerçeği öğreniyor.

Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde olaylar şöyle gelişiyor;
    Hiç beklemedikleri bir anda polisleri karşısında bulan Yaşaranlar, Selim ve Erdoğan’ın ifade vermek üzere İzmir’e götürülmesine engel olamazlar.
    Öte yandan soruşturmanın resmen açılmasıyla, Fatmagül ve Kerim ilk andan itibaren tehditlerle ve yalanlamalarla karşı karşıya kalırlar. Fatmagül sonunu kestiremediği bu mücadelede korkularıyla başa çıkmaya çalışırken, Kerim’in bu süreçten nasıl etkileneceği de endişeleri her geçen dakika biraz daha artırır. Umutların azalmaya başladığı bir andaysa, verdiği sözü tutmak isteyen avukat Kadir, Fatmagül’ün ve Kerim’in yanındaki yerini alır.

Selim’in yokluğunu Meltem ve ailesine açıklamak zorunda kalan Yaşaranlar için gerçekleri saklayacak bir yol kalmamıştır. Meltem Fatmagül’ün ağzından tüm gerçekleri bir kez daha duyduğunda, Selim ve ailesiyle arasındaki köprüleri atar. Bu süreçte Reşat Yaşaran’ın en büyük kozu, siyasi hayatını da düşünmek zorunda olan Turaner beydir.

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bu kizada yazik ya

Meltem Sonunda Tüm Gerçeği Öğreniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

Bebekler konuşmayı nasıl öğreniyor

bebeklerin konuşması için ne yapılmalı rüyada bebek konuşması rüyada bebekle konuşmak bebeğin çocuğun için ne yapmalı ABD’de bir bilim adamı, bebeklerin anadillerini nasıl öğrendiklerini tespit edebilmek için bir bebeği 3 yıl boyunca, uyanık olduğu her an kameralarla izleyecek. “Human Speechome Project” adı verilen proje kapsamında, bebeğin dil öğrenmeyle ilgili gelişimi hakkında 400 bin...
  2. Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

Bu hikayeden ders alın (gerçek) tüm bekarların muhakkak okuyun

beden dili hikayeleri 17 yasindayim, ilk defa birisini olene kadar sevmistim, Ama hersey YALANMIS. bir cuma gunuydu. okuldan eve dogru yururken birisine rastladim, bir genc delikanli.....o kadar guzel..hele onun gozleri beni buyulemisti..onun bakislari beni cok etkilenmisti. ne kadar guzel guluyordu..icimden dedimki: '' allahim ne guzel bir kul yaratmissiniz'' onu ilk gordugum anda icim PIR...
  3. sayıları öğreniyoruz

sayıları öğreniyoruz

sayıları öğreniyorum oyunu sayıları öğreniyorum oyunları rakamları oyunları rakamları video bir,iki,üç,dört,beş,altı yedi (el parmakları sayılır) bütün iyi çocuklar yemeklerini yedi (yeme hareketi yapılır) sonra gittiler törene dediler "yaşa yaşa" (kollar yukarı kaldırılır elkış yapılır)
  4. bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile!

bunlar gerçekten yamyam hemde dünyadaki son kalan kabile!

afrika yerli kabileleri yerli kabileler afrika yamyamları kabile kadınları kabile kadınları Papua Yeni Gine'nin güneydoğusunda yaşayan 3.000 kişilik kabile, 1970'lere kadar, kendilerinden başka hiç insan görmemişti... 1970'lerde Johannes Veldhuizen ve Henk Venema adlı iki Hollandalı Hristiyan'ın başını çektiği bir misyoner grubu ilk kez Korowai kabilesi ile iletişime geçti... Avcılık...
  5. muallak taşı gerçeği ve sahtesi hangisi tüm detaylar!!!!!

muallak taşı gerçeği ve sahtesi hangisi tüm detaylar!!!!!

muallak taşı nerde sahte muallak taşı gerçek mi MUALLAK TAŞI NEDİR? Mirâcın başlama noktası Gerçek Muallak taşı, üst resimdeki taştır. En alttaki photoshop'la yapılmış bir resimdir gerçek muallak taşı değildir...insanları kandırmak yanıltmak amaçlı yapılan resimdir.. Hacer-i Muallak'ın kuzey-güney çapı 18 metre, doğu- batı çapı 13.5 metre uzunluğunda. Mübârek taşın en yüksek...

Sayfayı Paylaş