gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Memati Çanakkale Yolun Sonu Filminde Onbaşı Rolüyle Yer Alacak

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Memati Çanakkale Yolun Sonu filminde ki onbaşı rolü hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi 10 yıldır evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Haliyle bu süre zarfında da diziden pek çok isim geldi geçti. Diziden en son ayrılan isimse dizinin demirbaşlarından Memati rolünde izlediğimiz Gürkan Uygun oldu. Dizide Memati'nin vurulmasıyla diziden ayrılan Gürkan Uygun 2013 Mart ayında vizyona girmesi planlanan Çanakkale Yolun Sonu filminde onbaşı rolüyle karşımıza çıkacak. Rolü için kilo veren ve bıyık bırakan Gürkan Uygun 'un rol aldığı film seti Ezine'de kurulmuş ve çekimler tam 12 hafta sürecekmiş. Filmde Çanakkale Savaşının kahramanlık hikayesi, kırık bir aşkın gölgesinde anlatılacakmış..

meleklermekanic.om TİTAN

Memati Çanakkale Yolun Sonu Filminde Onbaşı Rolüyle Yer Alacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onbaşı

Onbaşı

Rüyada onbaşı görmek, hayatta başarı kazanılacağına işarettir. Rüyada onbaşı görmek, yaşamında başarı kazanılacağına yorumlanır. Rüyada onbasi rütbesi olan bir askerle karsilasmak, hayir ve menfaatle yorumlanir. Bir onbasi ile konusmak isinizde basarili olacaginiza delalet eder. Rüyada bir kitada onbasi oldugunuzu ve erlere emirler verdiginizi görmek, hayatta basarili bir kimse oldugunuza...
  2. ödeme Yerine Alacaklarin Devri:

ödeme Yerine Alacaklarin Devri:

Madde 120 - Hacze iştirak eden bütün alacaklılar muvafakat ederlerse borçlunun borsada ve piyasada fiyatı olmıyan alacakları, ödeme yerine geçmek üzere itibari kıymetleriyle kendilerine veya hesaplarına olarak içlerinden birine devredilir. Bu halde alacaklılar, alacakları nispetinde borçlunun haklarına halef olurlar. Aynı suretle hacze iştirak edenlerin hepsi veya içlerinden birisi borçlunun...
  3. Yolun Sonu

Yolun Sonu

Yolun Sonu.... Şimdi bütün yolların sonundayım işte Sevinçlerin bile mutlu etmediği insanı Acıların alışıldığı bir kayboluştayım.. Neden yoksun diye soruyorum kendime Cevabını kimsenin bilmediğini bile bile.. Oysa sadece istemiştim Ve ağlayan küçük bir yüzdüm sadece Yalvardım! Sessizce bağırdım ismini her saniye Kimse dönüp bakmadı,fark etmediler bile Oysa sadece istemiştim Bir gün...
  4. Teoman Çanakkale filminde oynayacak

Teoman Çanakkale filminde oynayacak

teoman, çanakkale filmi, rolü, karakteri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Teoman hayranları, müziği bırakacağını öğrenince çok üzülmüştü. Şimdi onları bir nebzede olsa sevindirecek bir haberi sunacağız:) Evet Melek'ler ve Temoan sevenler, Teoman Çanakkalı adlı filmde rol alacak:) MÜZİĞİ bırakma kararı aldığını açıklayan Teoman, hayranlarının karşısına bir filmle çıkacak....
  5. Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

Küçük Osman ve Memati Aynı Filmde Rol Alacak

emir berke zincidi memati gürkan uygun Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin sevimli ve başarılı oyuncusu Küçük Osman Emir Berke Zincidi yepyeni bir projede Kurtlar Vadisinin Mematisi Gürkan Uygun ile birlikte rol alacak. Fantastik bir çocuk filmi olan sinema projesi için iki ünlü isim kamera karşısına geçecek. İşte haberin detayları... “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde canlandırdığı...

Sayfayı Paylaş