gebe
  1. merlininin

merlininin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Meme küçültme operasyon deneyimi olan

Konu, 'Kadınlar' kısmında merlininin tarafından paylaşıldı.

Meme boyutu yüzünden bel ağrısı omuz ağrısı çekiyorum. özellikle yaz aylarında çok problem oluyor. Fakat çevremde duyduğum başarısız operasyonlar yüzünden meme ameliyatına olumsuz yaklaşıyorum :( bildiğiniz kesin çözüm getirecek bir poliklinik veya doktor önerisi olan var mı acaba bir kaç sorum daha olacak operasyonun riskleri neler veya memede iz kalıyor mu deneyimleri olan varsa paylaşabilir mi acaba bir de meme deki operasyon kalıcı mı bunları merak ediyorum lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

Meme küçültme operasyon deneyimi olan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  2. Düğün Bütçesini Küçültmenin Yolları

Düğün Bütçesini Küçültmenin Yolları

Evlenecek olan her çift mutlaka en güzel şekilde bir düğün hayal eder ama bazen maddi olanakların elverişli olmamasından dolayı bu hayali kısıtlamak zorunda kalabilir Şimdi tüm evlenecek çiftlere bu konuyla ilgili bazı tüyolar vermek istiyorum bütçeyi sarsmayacak şekilde en güzel düğün nasıl yapılır ve bütçenizi nasıl aşağı çekebilirsiniz işte cevapları Tabii ki kusursuz bir düğün hayal...
  3. Makyajla Burun Küçültme Teknikleri

Makyajla Burun Küçültme Teknikleri

makyajla burun nasıl küçültülür makyajla burun küçültme Herkes dört dörtlük bir güzelliğe sahip olamaz melekler :) Ne yazık ki bazılarımız bu konuda doğuştan şanslı. Ancak onlar daha şanslı diye üzülmeyin herşeyin bir çaresi var melekler :D:D Mesela burnunuz mu derdiniz, çok mu büyük ? Olsun, makyaj hileleri ne güne duruyor ? Şimdi yazımızı dikkatlice okuyun ve makyajla burun küçültme...
  4. Meme Küçültme Estetiği

Meme Küçültme Estetiği

meme küçültme ,meme ufaltma,meme küçültme estetiği hakkında tüm bilgiler,meme küçültmek isteyenler,meme küçültme estetiği nasıl yapılır,meme küçültme estetiği ile ilgili merak edilenler İri göğüsler geçmişte sağlığın ve doğurganlığın simgesi idi. Dolgun olmalıydı ki sütü bol olsun, çocuklarını emzirsin, bu da o kadının sağlıklı olduğu anlamına gelirdi. Oysa modern tıpta ve günümüzde bu...
  5. göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

göğüs küçültme ameliyatı olanların yorumları

selam hanımlar oldukça büyük göğüslere sahibim ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı bel ve sırt ağrılarımdan artık duramıyorum aranızda göğüs küçültme ameliyatı olan varmı nasıl memnunmusunuz bana bu ameliyat hakkında bilgi ve yorumları verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş