gebe
  1. ayşe sa

ayşe sa Forum Okuru

meme uçlarında aşırı ağrı var hamilemiyim acabaa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayşe sa tarafından paylaşıldı.

adetim geçeli 2.5 ay oluyo ve şimdi göğüs uçlarım sertlesti güğsüm agrıyo acaba hamölemiyim

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.938
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;Her adet gecikmesi gebelik lehine değildir.Gebe olup olmadığınızı anlamak için kanda gebelik testi yaptırın..

meme uçlarında aşırı ağrı var hamilemiyim acabaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Hamilemiyim ben hamilemiyim akıntım var kasıklarımda ağrı var falı Merhaba arkadaşlar,çok heycanlıyım, hamilemiyim bir kaç gündür karnımda bişeyler hissediyorum ama eşimi bu sefer ümitlendirmemek için ona hiç bir şey söylemedim. regl günümün gelmesini bekliyorum. acaba gecikecek mi:):):) ımmm öncelikle gaz problemi oluştu sanki gögüslerimde aç ama çok az dolgunluk hissediyorum karnımın alt...
  2. hamilemiyim ki acabaaa?

hamilemiyim ki acabaaa?

merhaba arkadaşlar kafama takılan bir şey var ve sizlerin bana yardımıcı olacağınızı umarak sizinle paylaşmak istedim. 1 senelik evli 23 yaşında bir bayanım normalde doğum kontrol hapı kullanıyorum ama atladığım günler olmuştu o sıralardada ilişki durumumuz oldu. normalde benim ayın 8 inde adet olmam gerekiyordu ben kullandığım doğum kontrol ilacı ile adet oluyorum. ilacımı kullanmama...
  3. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  4. Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var bir de dikkatimi ceken meme ucu cevresinde kabarcıklar var korkuyorum acaba hamile miyim ki ? Adetim 10 haziran gecesi basladi. 14 unde bittti. 15 in dede surtunerek bir iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile . Adetten 1 gün sonra gebe kalma sansi var mi ki ? Adetim hep düzenli olur
  5. Çocuk istiyorum kasıklarımda ağrı var hamilemiyim olasılık var mı beyzam

Çocuk istiyorum kasıklarımda ağrı var hamilemiyim olasılık var mı beyzam

iyi akşamlar arkadaslar,biri lütfen bana net bı bılgı versın.. en basıns dan anlatıyorum durumumu,cocuk stıyoruz bı bucuk senelık evlıyım bu ayın 16 sında ılışkıye grdk en son ve nu ayın 24 unde adet olmam gerekıyodu.bugun ayın 27 sı adetımden 4 gun gectı acaba hamıle olabılırmıyım..kasıklarımda agrı var okadar baslarda goguslerım sısmıstı az bısey agrı vardı ama gectı sımdı sadece kasık...

Sayfayı Paylaş