gebe
  1. Esra Sevgi

Esra Sevgi Forum Okuru

Memede rastlanan kitle

Konu, 'Diğer Sağlık Alanları' kısmında Esra Sevgi tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 24 yasımdayım. Mememde bir yara cıktı sıvılce gıbı saglık ocagına gıttım doktor bır kıtle buldu ve ulstrason ıstedı. İstanbulda yasadıgım ıcın ultrasonu da orada cektırecegım sımdı baktıramadım hıc butur bır durumla karsılasan oldu mu?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bayanların çoğunda meme de kist görülebiliyor.Korkmanıza gerek yok.İyi huylu fibrokist ise enjektörle alınıyor.6 ayda bir meme muayenenizi yaptırın ve ihmal etmeyin

Memede rastlanan kitle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte rastlanan hastalık:Reflü

Gebelikte rastlanan hastalık:Reflü

Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Sağlığı Bölümü’nden Uzman Dr.İbrahim Sözen, gebelikte görülen reflü hakkında bilgi verdi. Gebelikte reflü görülür mü? Hamilelikte oldukça sık karşılaşılan problemlerden biri de reflü dediğimiz ve midedeki asitin yemek borusuna doğru kaçması olarak tarif edebileceğimiz durumdur. Hamile bayanların yaklaşık üçte ikisi reflü belirtilerinden şikayetçi olurlar....
  2. Beden Kitle İndeksi

Beden Kitle İndeksi

BKİ (Beden Kitle İndeksi) : Şişmanlığı ölçmede en yaygın olarak kullanılan ölçüt Beden Kitle İndeksidir. Hesaplanması oldukça pratiktir: BKİ = Ağırlık (kg) Boy² (m) Örneğin 1.70 boyunda, 82 kilosunuz BKİ = 82 = 28,3dür. 1.70² Beden Kitle İndeksinizi hesaplamak için buraya tıklayın! Sizde BKİnizi hesaplayıp kilonuzu aşağıdaki tabloya göre...
  3. Kitle İletişim Araçları

Kitle İletişim Araçları

KİTLE İLETİŞİM ARAÇLARININ ETKİLERİ Kitle iletişimi toplumsal araştırmalarda üzerinde ısrarla durulan ve belki de en az açıklığın sağlandığı konu değişik araçların etkileridir. Birçok ülkede kitle iletişim araçları izlenirken sarf edilen zaman ve bu araçların üretim ve dağıtımı için ayrılan kaynakların miktarı düşünüldüğünde, böyle bir sorgulamanın nedeni yeterince anlaşılabilir. Bir yanıt...
  4. kitle iletişim araçları nelerdir

kitle iletişim araçları nelerdir

Kitle İletişim Araçları Neler Kitle İletişim Araçları Nelerdir, Hakkında Bilgi rica ediyrum lütfen yardımcı olur musunuz bana ?
  5. Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

Emzirme döneminde memelerde enfeksiyon

emzirme döneminde apse belirtileri,emzirme döneminde gögüslerde enfeksiyon belirtileri,emzirme döneminde memede neden enfeksiyon olur ,emzirme döneminde meme enfeksiyonuna ne iyi gelir,emzirme dönemi sorunları hakkında bilgiler Emzirme döneminde göğüslerde meme absesi, meme enfeksiyonu dediğimiz Mastit görülebilir.Mastit , emzirme döneminde memelere giren bakterilerin neden olduğu bir...

Sayfayı Paylaş