gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Memleketim Giresunumun Resimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Memleketim Giresunumun Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleketimden Kareler

Memleketimden Kareler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Memleket

Memleket

Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir
  3. Avusturalya Canım Memleketimden Resimler....

Avusturalya Canım Memleketimden Resimler....

Bir çok ülkeye gitme şansım oldu ama memleketim gibisini bulamadım.. Hem maddi hemde manevi huzuru çok farklı.. Herkes hayatında bir kere bu cennet gibi ülkeye uğramalı.... Bir uğrayan pişman birde uğramayan... Sizcede güzel değilmi meleklerim ??? Ben çok seviyorum.. Belkide doğupp büyüdüğüm şehir...
  4. Memleket Meselesi

Memleket Meselesi

FİLMİN KONUSU: Adil Hoca emekliliği gelmiş bir ilkokul öğretmenidir. İnatçı, doğrucu karakteri yüzünden yıllarca sürgün yemiş, karısı Nazife de bu yüzden hocadan bıkmış usanmıştır. Adil Hoca, emekliliğine yakın kendi kasabasına tayin olmuştur. Hoca emekliliğini beklerken, günün birinde kasabadaki genç bir polisten galiz küfürler ve okkalı bir tokat yer ve gururu fena halde incinir. İlçe...
  5. Başbakanların Memleketleri

Başbakanların Memleketleri

Türkiye Cumhuriyeti, başbakanları, memleketleri, nereliler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başkabanları nereli, nerde doğdular hakkındaki geniş bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... MUSTAFA İSMET İNÖNÜ Doğum yeri: İzmir Doğum tarih: 24 Eylül 1884 Başbakanlık yaptığı tarihler: 1 Kasım 1923 - 22 Kasım 1924 (1 ve 2. Hükümet) 4 Mart 1925 - 25 Ekim...

Sayfayı Paylaş