gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Memleketim İnsanı...

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

memleketim insanı memleketim insani insanları israfil avcı memleketimin insanları
    TENEKEMİZLE GELDİK BİZ, ISLANIP GİDECEĞİZ!
    Manisa Sarıgöl'de yüzyıllardır sürdürülen "Kepçe Gelin" adlı gelenek, herkesi gülümsetiyor. Tenekelerle evleri ziyaret eden çocuklar maniler söylüyor. Ev sahipleri de çocukların üzerine su döküyor. Bu bir çeşit Yağmur duası olarak kabul ediliyor.
    Vehbi Sarıhan / AA

YURDUM İNSANI'NDAN DOLU DOLU ÇÖZÜM!
    Balıkesir'de belediye haporlörlerinden, aşırı yağmur ve dolu beklendiği anonsu yapıldı. Anonsu duyanlar otomobillerini korumak için türlü çeşit önlem aldı. Bazı vatandaşlar araçlarını battaniye, kilim ve ambalaj kartonlarıyla örttü.
    Hilmi DUYAR / DHA

BÖYLESİ GERÇEKTEN GÖRÜLMEDİ
    psikolojik sorunları bulunan ve son zamanlarda aşırı zayıflayan 39 yaşındaki Muhittin Gültekin'in, çekilen röntgen filminde midesinde onlarca çivi bulunduğu belirlendi.

Barış DURAK- Ali LEYLAK / DHA

BU ARAÇTA KAÇ KİŞİ VAR?
    Diyarbakır'da sepetli bir motosikletin üzerinde bir minibüs dolusu kadar insanı görürseniz şaşırmayın diye...
    (Cevap:10)

İrfan Cemiloğlu / AA

ALET PANOSU GİBİ!
    Osmaniye'de yerel gazete sahibi İlyas Kor, mıknatıs özelliğiyle şaşırtıyor. Vücuduna her çeşit metal yapışan genç işadamı, bu özelliğini koluna taktığı dijital saatin bir süre sonra durmasıyla farketmiş.

İsrafil Avcı / AA

ATM'DEN PARA YAĞDI
    Isparta'da bir bankamatikin para haznesinden banknotlar akmaya başladı. O sırada bankamatiğin yanından geçen işçi 23 yaşındaki Ali Osman Turan, durumu fark edip ATM kabinine girdi. Turan, 50, 20 ve 10 YTL'lik banknotlar halindeki 2 bin 720 YTL'yi de götürüp polise teslim etti. Alkışlıyoruz...
    Tarkan Çetin / DHA​

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Memleketim İnsanı...

ARKAYI DÖRTLEYİN, MEE!..
    Şanlıurfa-Viranşehir karayolunda bir otomobilin arak koltuğunda 4 koyun seyahat ediyor, araçta klima olup olmadığını bilmiyoruz ama hallerinden hayli memnun görünüyorlar. Dana Ferhat vakasından sonra yurdum yollarında alışıldık bir manzara... Reşit Dağ A.A

PELİKAN OSMANIN KÖPEKLE DOSTLUĞU...
    Erdem ÖZCAN DHA

'MARBORA' İÇENLER SIRAYA GİRSİN...
    Bursa'da lunapark işletmecileri müşteri çekmek için birbirinden çarpıcı aktiviteler düzenliyor. Fotoğraf her şeyi anlatıyor... Harun Kaymaz A.A​

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

:hhh:ay bilgecim çok harikaydı bunlar urfalı olarak bu kadar hayvan sever olduğumuzuda bilmiyodum koyunları arabaya almışlar:hhh: atm den çıkan parayı polise götüren gencide alkışlıyorum bravo valla :clapping:

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

e ee türk insanı gibi hiçbir ülkede yoktur emeğine saglık bilgecimmm

Memleketim İnsanı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleketim İnsanı

Memleketim İnsanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Memleket

Memleket

Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir
  4. Memleket Meselesi

Memleket Meselesi

FİLMİN KONUSU: Adil Hoca emekliliği gelmiş bir ilkokul öğretmenidir. İnatçı, doğrucu karakteri yüzünden yıllarca sürgün yemiş, karısı Nazife de bu yüzden hocadan bıkmış usanmıştır. Adil Hoca, emekliliğine yakın kendi kasabasına tayin olmuştur. Hoca emekliliğini beklerken, günün birinde kasabadaki genç bir polisten galiz küfürler ve okkalı bir tokat yer ve gururu fena halde incinir. İlçe...
  5. Başbakanların Memleketleri

Başbakanların Memleketleri

Türkiye Cumhuriyeti, başbakanları, memleketleri, nereliler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başkabanları nereli, nerde doğdular hakkındaki geniş bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... MUSTAFA İSMET İNÖNÜ Doğum yeri: İzmir Doğum tarih: 24 Eylül 1884 Başbakanlık yaptığı tarihler: 1 Kasım 1923 - 22 Kasım 1924 (1 ve 2. Hükümet) 4 Mart 1925 - 25 Ekim...

Sayfayı Paylaş