gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Memleketimin Güzel İnsanları :)

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Memleketimin Güzel İnsanları :)

:D:D canım saol hepsi çok komikler ya

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Memleketimin Güzel İnsanları :)

yazık bebıse yaaa..annemm kıyamam acıkmıss..

paylasım için saol

Memleketimin Güzel İnsanları :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Yurdumun Güzel İnsanları

Güzel Yurdumun Güzel İnsanları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. güzel Mersin'im canım memleketim!

güzel Mersin'im canım memleketim!

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem cennet cehennem meRsin sahiLi ---- ---- This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200. mersin kız kaLesi... This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600. mersin anamur mersin cennet-cehennem...
  3. Memleket insanımın Dükkan İsimleri

Memleket insanımın Dükkan İsimleri

yeni dükkan isimleri hepsi gercek ve telıf hakları sahiplerınde mevcut:puha: Marlon Branda ( brandacı ) Kıllıoğlu Ekmek Fırını Cafer Cafe Ananın Yeri Shark Sofrası Bakkal Gazi Çotanak İletişim Kalpazan Emlak Barbar Bar & Cafe Fotosentez ( fotoğraf stüdyosu ) Des-Tur GIpta Et ( Kasap ) Yasemine Döşemecilik ( Ankara - Bahçelievler )...
  4. Benim güzel memleketim

Benim güzel memleketim

nevşehirin tarihi.Benim güzel memeleketim çok özledim tam 13 yıl oldu gitmeyeli görmeyeli hasretimi böyle gidermeye çalışıyorum fotoğraflardan ve yayınlanan videolardan çocukluğumun bir kısmı orda geçti su taşıdığımız çeşmeleri sıcak ekmek yediğimiz fırınları buğday tarları üzüm bağları yazları gözlacı renkelriyle güne bakanlarıyla ooooooooofffff ooofffffff çocukluğum geldi birden aklıma ben...

Sayfayı Paylaş