gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Memlekette demokrasi var!

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Adnan Menderesi Yassiada´dan kurtarmaya calisan bir delinin hikayesini ele alan bu film bugün´den itibaren Sinemalarda izleyicisiyle bulusuyor.

1961´de idam edilen 13. Basbakanimiz Adnan Menderes ve 1972´de idam edilen Deniz Gezmis´i bir araya getiren bir Film.
    Isminden ötürü Demokratik icerikli bir Film´dir diye yanilgiya ugramayin. Fragmanini izelyenler´de farkina varmistir Film komedi icerikli.

Umarim en kisa zamanda bu güzel Film yurtdisindan da yayin girer ve biz Gurbetcilerin´de izleme sansi olur.
    Sinemaya gidip filmi izleyen Meleklerimiz burdan görüslerini, tavsiye edip etmediklerini aktara bilirler...

IYI SEYIRLER

Tür : Komedi

Yapım Yılı : 2010

Ülke : Türkiye

Gösterim Tarihi : 3 Aralık 2010

Yönetmen :Süleyman Nebioğlu

Senarist :Süleyman Nebioğlu

Oyuncular :
    Sümer Tilmaç , Şafak Sezer , Müjdat Gezen , Tamer Karadağlı , Gülçin Santırcıoğlu , İlker Ayrık , Nejat Birecik , Emrah Kolukısa , Başak Üstündağ

Süre : 95 dk.

Son düzenleme: 3 Aralık 2010
  2. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merak ediyorum bu filmi....

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Almanyaya gelmicek gibi bende cok merak ediyorum.... Yazin Türkiyede CD´sini alirim artik...

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sinemayi cok seviyorum bos zamanlarimda gidiyorum.genellikle yabanci izliyorum gôrmek isterim dogrusu zamanim olursa

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Bende tam tersi :) Türk filmlerine gidiyorum, yabanci filme en son Finding Nemo izlemeye gittim :salıncak:

Memlekette demokrasi var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memleket

Memleket

Kişinin kendi memleketini güzel ve bakımlı görmesi büyük bolluğa işarettir
  2. ''Demokrasi var diye her isteyene otomobil üretme izni verdiler''

''Demokrasi var diye her isteyene otomobil üretme izni verdiler''

İş hayatına Türkiye’nin ikinci büyük devalüasyonunun yapıldığı 1958 yılında başlayan Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, çalışma hayatında 50’nci yılını doldurdu. Yarım asırlık kariyer öyküsünü Capital Dergisi’ne anlatan Rahmi Koç, Türkiye’nin en büyük holdingini uzun yıllar başarıyla yönetmesini kariyer hayatına ilk başladığı Otokoç’taki deneyimlerine borçlu olduğunu söylüyor. Rahmi Koç,...
  3. Memleket Meselesi

Memleket Meselesi

FİLMİN KONUSU: Adil Hoca emekliliği gelmiş bir ilkokul öğretmenidir. İnatçı, doğrucu karakteri yüzünden yıllarca sürgün yemiş, karısı Nazife de bu yüzden hocadan bıkmış usanmıştır. Adil Hoca, emekliliğine yakın kendi kasabasına tayin olmuştur. Hoca emekliliğini beklerken, günün birinde kasabadaki genç bir polisten galiz küfürler ve okkalı bir tokat yer ve gururu fena halde incinir. İlçe...
  4. Başbakanların Memleketleri

Başbakanların Memleketleri

Türkiye Cumhuriyeti, başbakanları, memleketleri, nereliler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başkabanları nereli, nerde doğdular hakkındaki geniş bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... MUSTAFA İSMET İNÖNÜ Doğum yeri: İzmir Doğum tarih: 24 Eylül 1884 Başbakanlık yaptığı tarihler: 1 Kasım 1923 - 22 Kasım 1924 (1 ve 2. Hükümet) 4 Mart 1925 - 25 Ekim...
  5. demokrasi nedir?

demokrasi nedir?

demokrasi nedir? demokrasi kelimesinin açıklamasını yazarsanız çok mutlu olurum.

Sayfayı Paylaş