gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Memura Bakan Çelik'ten Müjde!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

memura 5 aylık zam farkı memura zam farkı 2012

Sevgili melekler memura müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten geldi; ''Memura 5 aylık zam farkı ödenecek'' . Haberin detayları şöyle;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, zamların toplu sözleşme masasında belirleneceğini belirterek, geriye dönük olarak da 5 aylık süreyi kapsayacak şekilde farkın ödeneceğini söyledi.

Çelik, yaştan dolayı emekli olamayanların durumunu değerlendirirken, "Sosyal güvenlik reformunun ana kriteri yaştır. Yaş doldurmadan emekliliği isterseniz sistemi bozarsınız. Sistemin kriterlerini bozmayan teklifleri konuşmaya hazırız" dedi.

Memura Bakan Çelik'ten Müjde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  2. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'ten, Baykal'a gönderme

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'ten, Baykal'a gönderme

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, CHP lideri Baykal'a ilginç bir benzetmede bulundu. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, partisinin Muş'ta düzenlediği mitingde halka hitap etti. Çelik, seçimlerin hesap zamanı olduğunu belirterek, iktidarın icraatlardan, muhalefetin de yaptığı muhalefet tarzından dolayı hesap vereceğini ifade etti. Milli Eğitim Bakanı Çelik, konuşmasında muhalefetin AKP...
  3. Müjde; Memurlara il dışında sevk zorunluluğu kaldırıldı!

Müjde; Memurlara il dışında sevk zorunluluğu kaldırıldı!

memur il dışı sevk il dışına sevk işlemleri dışı işlemleri 2010 Memurlara kurumlarından sevk alma zorunluluğu kaldırılarak, il dışında iken SGK ile anlaşmalı bir eczaneden ilaç alma hakkı verildi. Maliye Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2009 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Personelinin Sağlık Hizmetlerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna Devrine İlişkin Tebliğ ’de memurların 15 Ocak 2010...
  4. Memura zam haberleri son gelişmeler - Memurlara müjde

Memura zam haberleri son gelişmeler - Memurlara müjde

Yaklaşık 2 milyon memur ve 1.8 milyon memur emeklisinin merakla izlediği toplu sözleşme görüşmeleri devam ederken müzakerelerden ilk gelen haberler memurları sevindirecek. Dünkü görüşmelerde alt hizmet kollarının tüm istekleri konuşulurken, birçok alanda da müjdeli haberler çıktı. İşte gündeme alınan konular: Eğitim ve öğretim hizmetleri sınıfındaki personelin ek ödeme oranlarının 50...
  5. Memurlara Müjde! Sicil Affı Geliyor!

Memurlara Müjde! Sicil Affı Geliyor!

Bu konu; Memurlara Müjde! Sicil Affı Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, memurların merakla beklediği sicil affı nihayet geliyor. Uzun süredir beklenen bu afla yıllardır derece alamayan memurlara da bir derece verilecek. İşte detaylar.. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in talimatı üzerine, Devlet Personel Başkanlığı konuyla ilgili bir ön çalışma...

Sayfayı Paylaş