gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım...

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım için özürlülere ilişkin haklardan yararlanamıyordum. Yeni yasa bu konuda bir kolaylık getiriyor mu? Evet. Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iştirakçi olanlardan, göreve başlamadan önce alınmış, en az % 40 oranında özürlü olduklarını gösterir sağlık kurulu raporu bulunanlar ile en az yüzde 40 oranında doğuştan özürlü olduklarını belgeleyenler yeni düzenleme ile 15 yıl hizmet ile yaşlılık aylığından yararlanacaklardır.

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En ilginç futbolcu sakatlıkları

En ilginç futbolcu sakatlıkları

futbol sakatlıkları futbolda sakatlıklar futbolcu sakatlıkları futboldaki sakatlıklar en kötü futbol Futbolcular sadece yeşil sahalarda değil, bazen çok ilginç zamanlarda ve ilginç şekillerde de sakatlanabiliyor. Yeşil sahalarda yaşanan sakatlıklar tüm futbolseverler tarafından normal karşılanırken, saha dışındaki sakatlanmalar ise şaşırtmaya devam ediyor. AA - İngiltere merkezli bir internet...
  2. aşil tendonu sakatlığı

aşil tendonu sakatlığı

aşil tendon ameliyatı aşil tendonu ameliyatı tendonu yırtılması tendiniti tendon yırtılması Aşil tendonu, topuk kemiğini bacağın baldır kasına bağlayan bağ dokusuna denir. Tendonda oluşan bir sakatlık, dokunun iltihaplanmasına ya da parçalanmasına neden olabilir. Tendonun iltihaplanmasına aşil tendiniti denir. İltihap, bacağın arka tarafında, topuğa yakın bölümde ağrıya neden olur. Tendonun...
  3. Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Ne sen memnun kaldın Ne de ben Malum idare ettik durumu mecburen Laf kuru sıkı laf Kitabı yokki bu meredin Hadi aşkı öğrendikçe Gerisini nasıl halledelim Sen olacağına bak Hele bir yeterince açı çekelim Ah insan zorum senle değil Kendimle sekerim Sakatlık bende Sıkıldım be düşün, düşün bitmiyor Bu hesaplaşmalar Beni ya meyhaneler paklar Yada yeni aşklar Sen biktin ben bıkmadım İktidar...
  4. Vazife Ve Memuriyetlerine Gitmeyenlerin Cezalari:

Vazife Ve Memuriyetlerine Gitmeyenlerin Cezalari:

Tayin olunduğu vazife ve memuriyet emrinin tebliğinden itibaren mazeretsiz hazarda 15 ve seferberlikte 6 gün içinde hareket etmiyen veya yol müddeti hariç olarak hazarda 7, seferde 3 günden fazla bir müddet yolda geçirerek vazife ve memuriyetlerine iltihak etmiyen subaylar, askeri memurlarla astsubaylar üç aya kadar ve seferberlikte üç aydan beş aya kadar hapsolunurlar. Tekerrürü halinde ilk...
  5. Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden cevap için bilgi için tşklerimi sunuyorum melek gibi meleklersiniz:)

Sayfayı Paylaş