gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Mendil

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci rüya tabircisine delalet eder.Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa işarettir. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa yorumlanır. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Rüyada mendil görmek, arkadasa veya zevceye isarettir. EGer mendil süslüpüslü ise, fazilete isarettir. Mendil, hizmetçiye; mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen seylerin tabiri hizmetçiye aittir.Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak.Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak

Mendil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eflatun Mendil

Eflatun Mendil

Anadolunun bir köyünde, eski zamanlarda birbirini çok seven gizli gizli buluşan iki genç varmış. Evlenmeleri için hiçbir engel yokmuş aslında. Aileleri iyi anlaşırlarmış ama haberi yokmuş kimsenin daha. En yakın zamanda Mustafa ailesine açılacak ve Hatice'yi istemeye gideceklermiş. Karşılaştıklarında bakışırlar beraberken evlilik hayelleri kurarlar gece gündüz birbirlerini düşünürlermiş....
  2. eflatun mendil

eflatun mendil

Anadolunun bir köyünde, eski zamanlarda birbirini çok seven gizli gizli buluşan iki genç varmış. Evlenmeleri için hiçbir engel yokmuş aslında. Aileleri iyi anlaşırlarmış ama haberi yokmuş kimsenin daha. En yakın zamanda Mustafa ailesine açılacak ve Hatice'yi istemeye gideceklermiş. Karşılaştıklarında bakışırlar beraberken evlilik hayelleri kurarlar gece gündüz birbirlerini düşünürlermiş....
  3. AğLadığımda MendiLim oL

AğLadığımda MendiLim oL

Dün yine gökyüzünün masmavi görkemi ve hayalini çizdiğim bembeyaz bulutlarının altında seni bekledim. Uzaklarda gülümseyen gökkuşağının renkleri içinde aradım seni, yoktun. Yokluğun, bir canavarın dişlerinde yüreğimi kemirip duruyor. Yokluğun cehennemim, yokluğun zifiri karanlığım, zindanım oldu. Belki, bir köşeden çıkıp gelirsin diye bütün gün seni düşleyip, gözlerim ufukta, kucağım dolu...
  4. Mendil İsteyen varmııı???

Mendil İsteyen varmııı???

Mendillerimiz yepyeni hemde bedava hadi alın gariii bidene.:laugh::laugh::laugh::laugh:
  5. Söz mendili ve Tepsisi

Söz mendili ve Tepsisi

söz mendili söz tepsisi mendili modelleri örnekleri mendilleri Sözde kızı verdik anlamına gelen söz mendili ve tepsisi buda melişler:) Beni verirken annem böyle bir tepsi yaptık süsledik püsledik bizde ama karşı taraf anlamadı o ayrı :D sonundan anlattık bizde anlamadıks eni verdilermi vermediler mi dediler çok güldük ama sonra herşeye ragmen süper bir şeydi.. bohcası gül söz mendili söz...

Sayfayı Paylaş