gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Menekşe ile Halil

Konu, 'TV dizisi' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman,Times,Serif]Dizide, Bosnalı Halil ile Almanya'da yaşayan tutucu bir ailenin kızı Menekşe’nin imkansız aşkı anlatılmaktadır. Birbirlerine aşık olan Menekşe ve Halil aynı iş yerinde çalışmaktadırlar. Fakat Menekşe’nin babası ağabeyleriyle de birlik olarak Menekşe’yi kendi istedikleri biriyle evlendirirler. Düğünün ertesi günü Menekşe Halil'e tüm gerçekleri anlatarak onunla İstanbula'a kaçar. Ağabeyleri de Menekşe’nin peşinden İstanbul’a gelmişlerdir. [​IMG]
    [/FONT]

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Menekşe ile Halil
    kaçırmadan izliyorum...
    son zamanlardakii en ii dizilerden bence:)

3. nesrinsultan

nesrinsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende beğenerek izliyorum.ilk bölümlerinde çokta ağladım,halil ağlamasın ya,dayanamıyorum valla.

4. rukiye

rukiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bir dizi ama benim herzaman bakma fırsatım olmuyor ama fırsat buldukça kaçırmıyorum

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bn çook izliyemiyorum geç olduğu için ama güzel bir dizi

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilk bölümleri hosuma gidiyordu ama sonradan sıkmıstı..

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hiç kaçırmadan hepsini severek izlemiştim

Menekşe ile Halil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Menekşe

Menekşe

Güzel fakat nazlı kadına, ülfet ve muhabbete, Menekşeyi yerden almak bir kadını öpmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Çiçek.)Rüya sahibinin, bilgili ve uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyada menekşe görmek rüyayı görenin, bilgili ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Önemli bir yerden gelecek paradır.Rüyada menekse görmek daima hayra yorumlanir. Kir meneksesini koparip gögsüne takan, birisine...
  2. menekşe

menekşe

(Veilchen / Violette / Violet / Benefse) Yapraklari kulakçikli ve kulakçiklari bitkinin yapraklari seklinde, hatta daha büyük olarak gelismis, tek veya çok yillik bitkiler, Çiçekler tek, çanak yapraklari arkaya kivrik, alt taç yapragi mahmuzludur. Familya (Violaceae) karakterlerini tasir. Dünyâ üzerinde 500 kadar türü bulunur. Türkiye’de 21 tür, yabanî olarak yetisir. Menekse tibbî olarak veya...
  3. Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil )

Toygar Işıklı - Melek Yüzlüm ( Menekşe ile Halil )

toygar ışıklı melek yüzlüm ah melek yüzlüm nereye kaçsan kaybolursun yine bulur mu? seni aşk buluşunca gözlerim uzak üşümüş ellerimi sakla o masum yüreğini zaman gibi sessiz uyu bu dünya dipsiz bir kuyu uyu melek yüzlüm uyu bu dünya dipsiz bir kuyu...
  4. Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

Halil Koçak - Nikah (Ajda Pekkan ile düet)

halil koçak nikah sabrına başlarım sükunetini kimse özel üretim değil yavrum nikah ajda sabrına başlarım sükunetine de Yenilir yutulur mu bu devirde Kim kime neye göre layık olmuyor Reşit kişi hangi yaşta Kendi başına karar verebiliyor Ben istedim ki Hısım akrabanın gönlü olsun Panayır yeri gibi Işıl ışıl düğün kurulsun Nikahın imamını da kıyarım hükümetini de Sabrına başlarım sükunetine...
  5. "Menekşe İle Halil" Tv2'de Yeniden Yayında!

"Menekşe İle Halil" Tv2'de Yeniden Yayında!

menekşe ile halil, tv2 menekşe ile halil, menekşe ile halil tv2 Sevgili melekler, başrollerini Sedef Avcı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştıkları 2007 yapımı Menekşe ile Halil dizisi Tv2'de tekrar yayınlanmaya başladı. Hafta içi hergün 13:00'de ekranlara gelen dizi yayınlandığı dönemde son derece sevilmişti. O dönem Kanal D'de ekranlara gelen Menekşe ile Halil 36 bölümden oluşuyor...

Sayfayı Paylaş