gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Meni

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir. Haniminin fercinden sari su çiktigini görse, hastalikli bir çocuk dogurur. Çikan su kirmizi ise, çocugun ömrü kisa olur. Çikan su, siyah ise, dogacak çocuk ailesinin efendisi olur. Bazilan derler ki, meni, emniyettendir. Bundan dolayi meni çikardigini veya menisinin çiktigini gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktigini gören kimsenin arzusu da yerine gelir. Bazen meninin çikmasi, rahata veya çok mala ve sirlari gizlemeye yahut çocuklarin ölmesine veya hanimlarin issiz kalmasina isarettir. Rüyayi gören kimse, ziraatla mesgul ise, ölmüs arazileri ihya eder ve oradan su çikanr.

Meni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Help me :)))

Help me :)))

HELP ME!
  2. MEnde cELDUmmm....

MEnde cELDUmmm....

selam arkadaslar bende geldim artik aranizdayim maksadim guzel vakitler gecirmek guzel paylasimlarda bulunmak sizde kabul ederseniz araniza cok mutlu olacagim... :party::party::party::party:
  3. dene-me

dene-me

meraba melekler ben cansu siteyi gezerken gördüm gerçekten harika bi site bayanlar için ayrıcalıklı olmuş +D bn üçüncü sınıf hemşireyim.bakmayın hemşire dediğime hertürlü işe el attım.daha önce bi çok forumda mod süper mo olarak çalıştım.sağlık konusunda her zaman yardım isteyebilirsinz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.merak ettiklerinizi sormanız dileğiyle,, :}
  4. Mete Horozoğlu

Mete Horozoğlu

mete horozoğlu kimdir mete horozoğlu biyografi horozoglu sevgilisi Mete Horozoğlu,şu sıralar Öyle Bir geçer Zamanki dizisinde Soner karakteri ile adından baya söz ettiren Horozoğlu kimdir biraz tanıyalım istedim:) Mete Horozoğlu (d. 11 Ekim 1975, Ankara) Türk tiyatrocu. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Ankara’da okudu. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro...
  5. Meme Protezi

Meme Protezi

meme protezi nedir,meme protezini kimler kullanabilir,meme protezi ,meme protezi nasıl kullanılır,mastektomi sonrası meme protezi,meme protezi ameliyatı,meme protezi fiyatı,meme protezi çeşitleri Protez; olmayan bir şeyin yerini doldurmaktır. Meme protezi ameliyat nedeniyle memesi alınan veya estetik kaygısı olan bayanlara yapılan bir işlemdir. İki türlü protez vardır; kas altı ve kas...

Sayfayı Paylaş