gebe
  1. seastarh

seastarh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    0

menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında seastarh tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar menogon kullanan var mı?ben ilk defa bu ay başladım daha 1 tane vuruldum.bu iğneyle kaçıncı günde büyüdü yumurtalarınız?ve bu yolla hamile kalanlar var mı?forumlara baktım ama hep eski tarihli bende yeni bir konuda açmak istedim.lütfen kullananlar bu forumda buluşalım.

menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. menogon ignesı

menogon ignesı

menogon menogon iğne fiyatı iğne nasıl yapılır bende hastalıgımın 5 gunu gıttım doktorum menogon ignesı verdı inş bende hamıle kalabılırım bugun ikincı ignemı kullanıcam 5 gun kullanmamı soyledı doktorum :d:DD:
  3. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  4. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...
  5. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...

Sayfayı Paylaş