menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında seastarh tarafından paylaşıldı.

1. seastarh

seastarh Yeni Üye

mrb arkadaşlar menogon kullanan var mı?ben ilk defa bu ay başladım daha 1 tane vuruldum.bu iğneyle kaçıncı günde büyüdü yumurtalarınız?ve bu yolla hamile kalanlar var mı?forumlara baktım ama hep eski tarihli bende yeni bir konuda açmak istedim.lütfen kullananlar bu forumda buluşalım.

menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

slm herkese .geçen sene dış gebelik geçirdim. ilaçla dış gebeliğim sonlandı. geçen haftada hsg çektirdim sol tüpüm tıkalı çıktı. sağ tüpte hiç bir sorun yok. bu durumda olupta hamile kalan varmı acaba aranızda .
  4. poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

anne olmak istiyormsevgili melekler amma velakin ben yaklaşık 4 yıldır istiyorum ama olmadı olmadı klomen 2. ayım insallah hamıleyımdır adeıme 1 hafta var
  5. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. menogonla hamile kalan

,
  2. menogonla hamile kalanlar

,
  3. menogon hamilelik

,
  4. menegon kullanirken gebe kalinirmi,
  5. menogonla asilama,
  6. MENAGON KULLANAN,
  7. MENEGON İLE HAMİLE KALANLAR,