menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında seastarh tarafından paylaşıldı.

1. seastarh

seastarh Yeni Üye

mrb arkadaşlar menogon kullanan var mı?ben ilk defa bu ay başladım daha 1 tane vuruldum.bu iğneyle kaçıncı günde büyüdü yumurtalarınız?ve bu yolla hamile kalanlar var mı?forumlara baktım ama hep eski tarihli bende yeni bir konuda açmak istedim.lütfen kullananlar bu forumda buluşalım.

menogon kullananlar ve menogonla hamile kalanlar varmı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  2. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  3. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  4. tek tüpü tıkalı olupta hamile kalanlar varmı?

slm herkese .geçen sene dış gebelik geçirdim. ilaçla dış gebeliğim sonlandı. geçen haftada hsg çektirdim sol tüpüm tıkalı çıktı. sağ tüpte hiç bir sorun yok. bu durumda olupta hamile kalan varmı acaba aranızda .
  5. duphastonla hamile kalanlar

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra...
  6. Zor Hamile Kalanlar

zor hamile kalanlar daha zor hamile kalan kadınlar ile ilgili bilgiler burada melekler. Kimi kadınlar en ufak bir dikkatsizlikte kolayca hamile kalabilirken, kimileri de ne yapsa hamile kalamazlar melekler. Bunun pek çok örneğini forumumuzda sürekli görüyoruz. Bu yüzden de gebe kalabilmek için pek çok yöntem peşinde koşuyorlar. Daha zor hamile kalan kadınlar bazı sağlık sorunları sebebiyle...
  7. belirti olmadan hamile kalanlar varmi

hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum
  8. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  9. poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

anne olmak istiyormsevgili melekler amma velakin ben yaklaşık 4 yıldır istiyorum ama olmadı olmadı klomen 2. ayım insallah hamıleyımdır adeıme 1 hafta var
  10. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. menogonla hamile kalanlar 2015

,
  2. Menagon kullananlar