gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

menopoza giren kadının çocuğu olabilir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben birşey öğrenmek istiyorum. Acaba menopoza giren kadının da çocuğu olabilirmi küçük bir ihtimal bile olsa?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet, menapoza girilse bile çocuk sahibi olunabilir.Naturel olarak olmaz belki ama dondurulan yumurta , embriyo ve over dokuları kullanılarak gebelik gerçekleşebilir.

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tıp o kadar ilerledi ki en umutsuz vakalar da bile bazen olumlu sonuçlar alınabiliyor. Tek yumurtalığı ile hamile kalanları bile çevremden biliyorum. 2008 Yılın da hindistan'da 70 yaşında ki bir kadın ikiz bebek dünyaya getirerek dünyanın en yaşlı doğum yapan annesi ünvanını almıştır. Allah'tan ümit kesilmez lafını tamamen doğrulayan bu olayın neticesin de demekki herşey olabliyormuş:)

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle öyle Mawim, yeter ki Allah dilesin, o yüzden lütfen kimse umutsuzluğa kapılmasın arkadaşlar..

menopoza giren kadının çocuğu olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Strese giren kadın

Strese giren kadın

Strese giren kadın saçıyla oynuyorKadınların, özellikle bunalımlı dönemlerinde saç modellerini değiştirmeleri farkedilme isteğinden kaynaklanıyor. Aynı d Kadınların, özellikle bunalımlı dönemlerinde saç modellerini değiştirmeleri farkedilme isteğinden kaynaklanıyor. Aynı durumda erkeklerin de otomobillerini, saatlerini veya cep telefonlarını değiştirdiğini belirten Prof. Dr. Üre, yapılan...
  2. Türk kadını ve menopoz

Türk kadını ve menopoz

Bir ilaç firması tarafından 43-58 yaşları arasındaki 1007 kadınla yapılan “Türk Kadınları ve Menopoz Araştırması”, kadınların menopozun nedenini bilmediğini ortaya koydu. Araştırmaya göre kadınların yüzde 51’i menopoz ile ilgili bilgileri doktorlarından, yüzde 29’u televizyondan, yüzde 27.8’i ise arkadaş ve tanıdıklarından alıyor. Kadınların yüzde 38’i aldıkları bilgiyi yeterli bulurken,...
  3. Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi?

Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi?

Makyajsız Kadın Makyajsız Güzellik Makyaj olmadan da güzel olunur mu demeyin.. İlla bi yerlerimizi boyamamız mı gerek...:D:D İşte birkac öneri ile makyaj yapmanıza gerek kalmadan hemde doğal güzelliğiniz ön plana çıkacak.... Bunlara dikkat edin gerisini boşverin :D:D Makyajsız Kadın Güzel Olabilir mi? Makyaj kadınların en güçlü silahlarından biridir. Herhangi bir kusur ufak...
  4. menopoza giren annem depresyonada mı girdi :S

menopoza giren annem depresyonada mı girdi :S

Kızlar annem menopoza girdi girmesine de sanırım girmişken depresyona da gireyim dedi :S Şaka bir yana kendini hep kötü hissediyor.Bir ağlıyor bir gülüyor. Acaba emnopoza girilince peşinden depresyon da mı geliyor? Ne yapacağım ben?
  5. Menopoza Giren Kadınlar İçin Genç Görünmenin Sırları!

Menopoza Giren Kadınlar İçin Genç Görünmenin Sırları!

menapoz,menapoza giren kadınlara genç görünmenin sırları,menapozda yaşlanmayı durdurmanın yolları,menapoza giren kadınlara formüller,menapoza girenler nasıl genç kalır, Menopoz ile birlikte cildin yapısı da değişmeye başlıyor. Doğru cilt bakımı ile cildinizi gençleştirmek sizin elinizde.. Menopoz yaşını belirleyen en temel faktör kalıtımdır. Anne menopoz yaşı kızının menopoz yaşını da...

Sayfayı Paylaş