menopoza giren kadının çocuğu olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
menopoza giren kadının çocuğu olabilir mi?
Ben birşey öğrenmek istiyorum. Acaba menopoza giren kadının da çocuğu olabilirmi küçük bir ihtimal bile olsa?

Evet, menapoza girilse bile çocuk sahibi olunabilir.Naturel olarak olmaz belki ama dondurulan yumurta , embriyo ve over dokuları kullanılarak gebelik gerçekleşebilir.

Tıp o kadar ilerledi ki en umutsuz vakalar da bile bazen olumlu sonuçlar alınabiliyor. Tek yumurtalığı ile hamile kalanları bile çevremden biliyorum. 2008 Yılın da hindistan'da 70 yaşında ki bir kadın ikiz bebek dünyaya getirerek dünyanın en yaşlı doğum yapan annesi ünvanını almıştır. Allah'tan ümit kesilmez lafını tamamen doğrulayan bu olayın neticesin de demekki herşey olabliyormuş:)

Tıp o kadar ilerledi ki en umutsuz vakalar da bile bazen olumlu sonuçlar alınabiliyor. Tek yumurtalığı ile hamile kalanları bile çevremden biliyorum. 2008 Yılın da hindistan'da 70 yaşında ki bir kadın ikiz bebek dünyaya getirerek dünyanın en yaşlı doğum yapan annesi ünvanını almıştır. Allah'tan ümit kesilmez lafını tamamen doğrulayan bu olayın neticesin de demekki herşey olabliyormuş:)

Kesinlikle öyle Mawim, yeter ki Allah dilesin, o yüzden lütfen kimse umutsuzluğa kapılmasın arkadaşlar..

Geri