gebe
  1. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3

Mens gecikti hamilemiyim??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Melike Liva tarafından paylaşıldı.

Slm kizlar 17 Gün gecikmem var 5 Gün önce Test yaptim negativ cikti 17 gündür Adet sancisi cekiyorum... Sizce hamilemiyim? 8 ay önce dogumum oldu dogumdan Sonra 6 ay Adet olmadim... En son 3.07. Sinde Adet oldum.....

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , her mens gecikmesi gebelik değildir. Gecikmeniz için hekime görünün.Adet gecikmesi için aşağıdaki linki de ziyaret etmenizi öneriyorum .
    Her adet gecikmesi gebelikmidir?

Mens gecikti hamilemiyim?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  2. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  3. adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

kizlar ben mayis 3 te evlendim geciktirici kullandim mayis 7 sinde adet oldum kasiklarim agiriyor ve adetim gecikti kendimi yedim yedim bitirdim bana yardim edin dusunmekten dua etmekten kendimi alamiyorum insallah hamileyimdir benim gibi bu durumda olan var mi ?
  4. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  5. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?

Sayfayı Paylaş