gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı....

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Türkan Şoray Makyajı Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır

O buğulu gözler masum bakışlı kadın Türkan Şoray...Eskilerle birlikte bizlerin bile hala beğenisini toplamakta...Çok oyuncu Türkan Şoraya özenmekte belki ama ne yazıkki onun gibisi zor bulunur...İşte bi nebze de olsa onun gibi olabilmek azcık ucundan da olsa onun gibi buğulu bakabilmek isteyenlere işte Türkan Şoray Makyajı....

Türk sinemasının en sevilen oyuncularından Türkan Şoray; buğulu gözleri ve göz makyajıyla dünden bugüne beğeni toplamıştır.

Siz de Türkan Şoray gibi ilgi çekici bir göz makyajı yapmak istiyorsanız; adım adım anlatımıyla Türkan Şoray makyajı önerilerimizi okuyun ve uygulayın! Gözlerinizi ve cildinizi makyaja hazırlamak için cilt türünüze uygun bir ürünle temizleyin ve nemlendirici krem sürün. Krem, cilt tarafından emildikten sonra yüz ve göz çevresindeki renk farklılıklarını gizlemek için kapatıcı uygulayın. Göz kapağı üzerine pudra sürerek, makyajın kalıcı olmasını sağlayın.

Türkan Şoray makyajının en önemli kozmetik ürünü dipliner… Kirpik diplerinden, şakaklara kadar uzun ve eğimli bir çizgi çekmek için dipliner kullanmak gerekiyor. Göz pınarlarından başlayarak şakaklara kadar uzanan, hafif eğimli bir çizgi çekin. Sonraki adımda ise çizgiyi; boş yatık bir üçgen olacak şekilde kirpiklerimizin ortasına kadar bir çizik daha çekin. Oluşturduğunuz üçgenin içini dipliner ile çizginin dışına taşmayacak şekilde doldurun. Son olarak rimeli; alt ve üst kirpiklerinize bolca sürün.

Merak Edenlere İşte Büyük Yıldız Türkan Şoray'ın Makyajı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldızım ne dıye merak edenler

Yıldızım ne dıye merak edenler

yıldızım ne yildizim ne Yıldızınız KOÇ: Mars: Cazibe, Savaş, ve Sex temsilcisi BOĞA: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Sanatlar temsilcisi İKİZLER: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi YENGEÇ: Ay: Hislerin temsilcisi ASLAN: Güneş: Üstün gücün temsilcisi BAŞAK: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi TERAZİ: Venüs:...
  2. Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

Türkan Şoray'dan Güzellik Sırları!

türkan şoray, güzellik sırları, neler, dikkat ettiği şeyler, bakımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Türk sinemasının kraliçesi Türkan Şoray sevenlerine güzelliğinin sırlarını verdi melekler :) Uykusuna dikkat ettiğini söyleyen Şoray, “Güzel olmayı hayatımın merkezine oturtmadım. Her şeyden önce iç güzelliğinin insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Huzurlu ve sakin yaşıyorum....
  3. Hanımlar İvana Sert Göz Makyajını Merak Edenler Buraya...

Hanımlar İvana Sert Göz Makyajını Merak Edenler Buraya...

İvana Sert Göz Makyajı İvana Sert Göz Makyajını Nasıl Yapıyor “Bugün Ne Giysem?” yarışmasının jüri üyesi İvana Sert; hem stili hem saç ve makyajıyla beğeni topluyor. İvana Sert’in göz makyajı sırlarını öğrenmek istiyorsanız işte İvana Sert Göz Makyajı.... İvana Sert Göz Makyajı Dumanlı göz makyajını tercih eden İvana Sert; ilk olarak göz kapakları ve çevresini makyaja hazırlıyor....
  4. İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

İşte Merak Edenlere Nicole Kidman'ın Evi....

Nicole Kidman'ın Evi Nicole Kidman Evi Sevgili melekler merak edenler için işte Nicole Kidman'ın evini sizler için paylaşıyorum...Saray yavrusu az gelir doğrusu bu malikane için ....Bakalım Nicole Kidman saray gibi evinde neler varmış.... Nicole Kidman'ın evi Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın, New York liman manzaralı evi büyük talep görüyor. Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın New...

Sayfayı Paylaş