gebe
  1. elfomr3

elfomr3 Forum Okuru

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında elfomr3 tarafından paylaşıldı.

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA BAŞIM ARADA DÖNÜYOR ÇOK ÇABUK YORULUYORUM ACABA GEBELİKMİ YOKSA YİNE NORMALMİ GECİKME DÜŞÜKTEN DOLAYI HA BU ARADA DÜŞÜK KİMYASALDI VE 3 HAFTALIKTI KÜRTAJ OLMADIM VE KONROLE GİTTİĞİMDE HİÇBİR PROBLEM YOK DEDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız..İdrar dan testler hatalı sonuç verebilir..

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. Çok merak ediyorum.

Çok merak ediyorum.

Arkadaslar çok merak ettiğim bir konu var . İnsanlar dua ederek fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi? Meslea Allah'a çok yalvararak ten rengim,göz rengim,şaç rengim değişsin gibi gibi . İhitiyacım yok ama sadece merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :D
  4. İstihare yorumunu merak ediyorum.

İstihare yorumunu merak ediyorum.

Ben ve erkek arkadaşım istihareye yattık. Birbirimiz için hayırlı mıyız değilmiyiz diye. Evlilik kararı almamız buna bağlıydı. Ben çimenlerde koştuğumu gördüm. Fakat erkek arkadaşım rüyasında hatice diye biriyle sevgili olduğunu (hiç tanımadığı biri) ve onunla büyük bi camiye girdiğini. Erkek arkadaşımın annesinin camlara tül geçirdiğini beybeyaz görmüş. Tam evlencekken aklına ben gelmişim ve...
  5. iğneli epilasyonu merak ediyorum

iğneli epilasyonu merak ediyorum

selam hanımlar çok güzel bir siteniz olduğunu söylemek istiyorum işlerimden dolayı yoğun bir tempoda çalışıyorum ama en kısa zamanda bende aranıza tamamen katılıp sizlerle vakit geçirmek ve dostça sohbetler etmek istiyorum. Benim merak ettiğim şu daha önce iğneli epilasyon yaptıran varmı aranızda ben şimdiye kadar hep sir ağda yaptırıyordum ama artık epilasyon yaptırmaya karar verdim iğneli...

Sayfayı Paylaş