gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Merak ediyorum..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği?

*Yıllardır çizgi filmlerde çizgi romanlarda katliyam yapan Kızılderililer neden 10 kişi kaldılar? Yoksa aile planlaması konusunda bizim bilmediğimiz gelişmiş bir yöntem mi kullandılar?

*Dünyanın en iyi sinemacıları neden Yahudi oluyor? Yoksa Tevrat'ın içinde Sinemadan notlar diye bir bölüm var da bizim haberimiz mi yok?

*Yabanci dil kursları sadece 1 cinsiyet için olsaydı şimdi gidenlerin kaç tanesi devam ederdi?

*Hepimiz Adem ile Havva'dan meydana geldiysek Adam hepimizin babası Havva da annesmiz oluyor.O zaman bi şimdi kardeş kardeşi mi şey ediyoruz?

*"Sana yapılmasını istemediğin şeyi sen de başkasına yapma" sözünü cinsel ilişkiye uyarlarsak ne olur?

*Emekli askerler apartman yönetici olduklarında niye asansörlere kilit takarlar?

*Vapurdan iskeleye atlarken denize düşen adam o hareketiyle 10 saniye kazandı.O kadar acelesi vardı ki neden deniz otobüsüne binmedi? 20 dk kazanırdı

*AIDS osurukla yayılıyor olsaydı Türkiye'de kaç kişi yaşardı?

*Genellikle tanımadığımız veya saygı duyduğumuz kimselere "siz" diye hitap ediyoruz.Peki tanrıya neden "sensin benim rabbim" diyoruz? Nedir bu laubalilik?

*Asansörlerde niye herkes kapıya döner?

*Otomobil kullanan kadınlar neden lastik patladığında başka bir erkeğin gelip bijonları sökmesini beklerler?

*Duş yaparken çiş yapanlar olimpiyatlarında Türk insanı kaçıncı olurdu acaba?

*Ulan kelimesi ne demek?

*Neden tarih kitaplarında Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselme devri 100 sayfadır da gerileme devri 10 sayfada geçiştirilir?Adama sormazlar mı maden bu kadar şanlı tarihin var ne ara kaybettin o Fas'ı Mısır'ı?

*Uzun atlama dalında bir tek uluslararası madalyanın olmadığı ülkemizin insanları neden iskeleye yaklaşmadan vapurdan atlarlar?

tebesir.com

Merak ediyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

tıklayacaksın çünkü merak ediyorsun???????....

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:İnsanların meraklarını ölçmek için yaptım bu konunun okunma sayısını takip ederek sizde forumun merakıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz... Hatta cevapta yazabilirsiniz...:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. Çok merak ediyorum.

Çok merak ediyorum.

Arkadaslar çok merak ettiğim bir konu var . İnsanlar dua ederek fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi? Meslea Allah'a çok yalvararak ten rengim,göz rengim,şaç rengim değişsin gibi gibi . İhitiyacım yok ama sadece merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :D
  4. Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir aranızda bu kelimenin anlamının ne olduğunu bilen var mı şayet var ise lütfen bana da yazsın harbiden de çok merak ediyorum bu Açınım Nedir diye:S
  5. MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA...

Sayfayı Paylaş