Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor
Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)

Sayın misafirimiz,
Meraklılarına işte birçok ünlünün bindiği araba markaları ve müthiş uçuk fiyatları :)

Tarkan Küçüklüğünden beri cipleri çok beğendiğini söyleyen megastar Tarkan, şimdilerde bu hayaline kavuşmuşa benziyor. 100 bin Euro’luk Land Rover marka cipe binen Tarkan, bu aracın yanı sıra bir de Chevrolet marka minibüse sahip.

AYSUN KAYACI: Oynadığı Pepsi reklamlarından kazandığı parayla aldığı 140 bin Euro’luk Range Rover’la gecelerde boy gösteriyor. Aracına gözü gibi bakan Kayacı’nın cipini kirli görmek mümkün değil.

İZEL: Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve yeni albüm çalışmaları için stüdyoda gecesini gündüzüne katan İzel, 95 bin Euro’luk Range Rover cipe biniyor.

DAVUT GÜLOĞLU: Karadenizli türkücü Davut Güloğlu’nun BWM Z3′ün yanı sıra bir de 120 bin dolarlık Infiniti’si var. Güloğlu, otomobil tutkusundan asla vazgeçemeyeceğini belirtiyor.

DENİZ AKKAYA: Daha önceden kullandığı Range Rover marka cipi sokak ortasında yanan Deniz Akkaya buna rağmen cip kullanmaktan asla vazgeçmiyor. Bu yangından sonra bir süre Mini Cooper kullanan eski top model, şimdilerde ise 135 bin Euro’luk Audi Q7 marka cipe biniyor.

ARDA TURAN Mercedes SLS AMG 750 bin lira
CEM YILMAZ Porsche Carrera 300 bin euro
MUSTAFA KOÇ Maserati Quattroporte 237 bin Euro
TUNCAY ÖZİLHAN Hummer 100 bin euro

Gülben Ergen de 150 bin € değerinde Audi Q7 kullanmaktadır.

Geri