gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

12 nesli tükenen hayvanların arasında inci kefali de varmıdır

merak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merakın sonu

merakın sonu

aklıma geldı bunu da anlatayım dıdım ılk okul 2 ye gıdıyorum butun gıcıklıgım ustumde o gun ne yapsamda evdekılerı sınır etsem dıye bakıyorum annem oturmus bana kazak oruyo(aylardan subattı sanırım cunku okul yoktu) bende sıkıntıdan patlıyorum bu arada usula sokuldum annemın yanına anne one dıyroum yunu gosterek annem gayet yumusak yun kızım dıye nıye yun anne dıyorum annem bılmem yun demısler...
  2. Merak

Merak

İlim ve sanatla ilgili olanlar için bilginin artmasına ve yeteneğin gelişmesine; kendisini ilgilendirmeyen konulara merak sarmak boş ilgi alanlarına yönelmeye yahut birinin dedikodu yapmasına delalet eder
  3. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  4. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  5. MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERAK EDİYORUM BİLGİSİZİM

MERHABALAR YA BEN 3-3.5 AY ÖNCE DÜŞÜK YAPTIM DÜŞÜKTEN SONRAKİ ADETMİ 42 GÜN SONRA OLDUM NORMAL DEDİLER NEYSE BANA BİR KANAMADAN SONRA KORUNMAYI BIRAK DEDİ DOKTOR BİDE FOLİK ASİT VERDİ GEBE KALINCA GEL DEDİ NORMALDE 30 GÜNDE BİR ADET OLURUM AMA BÜGÜN 35 GÜN OLDU OLMADIM GEBELİK TESTİ YAPTIM NEGATİF ÇIKTI İKİSİDE AMA MİDE BULANTIM VAR ÇOK HALSİZİM İLK GEBELİKTE GİBİ BEL AĞRIM YİNE ÇOK FAZLA...

Sayfayı Paylaş