gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

merakın sonu

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

aklıma geldı bunu da anlatayım dıdım ılk okul 2 ye gıdıyorum butun gıcıklıgım ustumde o gun ne yapsamda evdekılerı sınır etsem dıye bakıyorum annem oturmus bana kazak oruyo(aylardan subattı sanırım cunku okul yoktu) bende sıkıntıdan patlıyorum bu arada usula sokuldum annemın yanına anne one dıyroum yunu gosterek annem gayet yumusak yun kızım dıye nıye yun anne dıyorum annem bılmem yun demısler dıyo sonradan gelecek soruları dusunerek canı sıkkın bı tavırla hımmm dıyıp geı yerıme gıdıyorum annem rahatlıyo ama ıkı akıka sonra gene basında bıtıyorum pekı bune anne sıslerı hedefım bu sefer sıs kızım dıyo sabırla gene hımm dıyorum ve yeıme gıdıyorum ancak gene ıkı dakıka sonra bu sıs batar mı anne sen nasıl oruyon boyle anne bende orecem anneeeeeeee baksana ıp tuhafff ben asla bunu gıymemmmmm aaa anne delık oldu orası nasıl oluyo anneeeee anne bana da gosterr anneee anne anneeeeeeeeee dye nefes almadan konusmaya baslıyorum sussam ıyı kadın gene sabredecek ama tabırı caızse motor sogumasın soluksuz soruyom annem hıc ıstıfını bozmadan koluma bı cımdık atyıo ve kapa cenenııı yoksa bu sıslerle derını ormeye baslıcam........ben bıraz kırgın bıraz korkmus bırazda kıncı yerıme gıdıyorum..ama adım ıdyar dururmuyum annemın ynına gıdıp anne bu sısler nasıl oluyo yunu nerde yapıolar bak ustumde de kazak var ama ole dııl anne neden pekı anne bu benım olacak deme anne deme deme hı deme anne ben sımdı gıyeme deme hı hı hı hı hı ...... dıye gene baslıyorum garıbım annem baslıyo aglamaya bu sefer bende ee sonum ıyı dııl tabı annem alıyo yunu sısı sobaya atıyo tv yı kapıyo odana gıt dıyo ve ben zavallaı dıyar kafa utulemenın cezasını o gece erkenden yatmakla ve tv ızleyememekle oduyorummm.........yazık ama bana demeeeeeeee

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: merakın sonu
    canım hakikatten çok yaramazmışsın düşünsene böyle bir çocugunun oldugunu hı nedersin

3. begonyam

begonyam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: merakın sonu

annen iyi bile sabretmiş

4. esmer__Cadi

esmer__Cadi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bncede annen ii sabretmiş :)

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh:Diyarcım ektiğini biçersin canım..Bebişle sağlıklı,sabırlı günler dilerim güzelim..

6. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sakin bebisinden yakinma anasina bak kizini al iste.yazik annene ya seninle nasil bas etmis benden sana abla tavsiyesi sakin kocana da boyle muzurluklar yapma o annen kadar sabirli olmayabilir.:haha:ben sana bayildim cok sekersin ya

7. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay okurken bana fenalık geldi annene nasıl geldiler tahmin bile edemiyorum yazık kadına kız..............

8. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Canım annen az bile yapmış :D

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

annen iyi sabretmiş canım eee allah bağışlasın seninde kızın oldu görcez bakalım......

10. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

anne bu benım olacak deme anne deme deme hı deme anne ben sımdı gıyeme deme hı hı hı hı hı ......

:puff::puff::puff::puff::puff:

Yorumum ortada:D

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aa suna bak hıcte yazıq deıl bıde yazık dıooooo:D

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kız ben senın anan olcaktım ki bana öle motor gibi sıralıcaksın ben alırım o sacını şöleee bi evirir çevirir seni b, yolardımkı:D eheuehuu sonrada öperdim ama ayy evladım yawrum acıdımı canın dıe:d

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D:Dd fazla merak iyi değildir demedimi annen valla ben kendimi düsünemeiyorum henüz öyle bir meraklı cocugummla D:

merakın sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  2. Merak

Merak

İlim ve sanatla ilgili olanlar için bilginin artmasına ve yeteneğin gelişmesine; kendisini ilgilendirmeyen konulara merak sarmak boş ilgi alanlarına yönelmeye yahut birinin dedikodu yapmasına delalet eder
  3. Fazla Merakın Sonu

Fazla Merakın Sonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Peygamber Efendimizin Bugünkü Soyu hakkında merak edilen bilgiler burada!

Peygamber Efendimizin Bugünkü Soyu hakkında merak edilen bilgiler burada!

Hazreti Muhammedin Bugünkü Soyu Peygamber Efendimizin Soyundan Gelen Kişiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce Peygamber Efendimizin aşk duası hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Peygamberin soyundan gelen kişiler hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşalrımız için Peygember Efendimizin bu günkü soyundan gelen kişiler hakkında...
  5. GTA 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Merak Edenler İçin İşte Oyunun Sonu

GTA 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Merak Edenler İçin İşte Oyunun Sonu

Gta 4 Nasıl Bitiyor Gta 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Sevgili melekler, en son bagaj nasıl açılır hakkında ipuçları verdiğimiz Gta 4 Oyunu Nasıl Bitiyor diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Gta 4 Nasıl Bitiyor ipuçlarını paylaşıyoruz sizlerle... Oyun belli bir noktadan sonra karakterin seçimine sunulmuş iki farklı son ile bitmektedir. Oyuncu Niko'nun Dimitri'den intikam...

Sayfayı Paylaş