merakın sonu

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
merakın sonu
aklıma geldı bunu da anlatayım dıdım
ılk okul 2 ye gıdıyorum butun gıcıklıgım ustumde o gun ne yapsamda evdekılerı sınır etsem dıye bakıyorum annem oturmus bana kazak oruyo(aylardan subattı sanırım cunku okul yoktu) bende sıkıntıdan patlıyorum bu arada usula sokuldum annemın yanına anne one dıyroum yunu gosterek annem gayet yumusak yun kızım dıye nıye yun anne dıyorum annem bılmem yun demısler dıyo sonradan gelecek soruları dusunerek canı sıkkın bı tavırla hımmm dıyıp geı yerıme gıdıyorum annem rahatlıyo ama ıkı akıka sonra gene basında bıtıyorum pekı bune anne sıslerı hedefım bu sefer sıs kızım dıyo sabırla gene hımm dıyorum ve yeıme gıdıyorum ancak gene ıkı dakıka sonra bu sıs batar mı anne sen nasıl oruyon boyle anne bende orecem anneeeeeeee baksana ıp tuhafff ben asla bunu gıymemmmmm aaa anne delık oldu orası nasıl oluyo anneeeee anne bana da gosterr anneee anne anneeeeeeeeee dye nefes almadan konusmaya baslıyorum sussam ıyı kadın gene sabredecek ama tabırı caızse motor sogumasın soluksuz soruyom annem hıc ıstıfını bozmadan koluma bı cımdık atyıo ve kapa cenenııı yoksa bu sıslerle derını ormeye baslıcam........ben bıraz kırgın bıraz korkmus bırazda kıncı yerıme gıdıyorum..ama adım ıdyar dururmuyum annemın ynına gıdıp anne bu sısler nasıl oluyo yunu nerde yapıolar bak ustumde de kazak var ama ole dııl anne neden pekı anne bu benım olacak deme anne deme deme hı deme anne ben sımdı gıyeme deme hı hı hı hı hı ...... dıye gene baslıyorum garıbım annem baslıyo aglamaya bu sefer bende ee sonum ıyı dııl tabı annem alıyo yunu sısı sobaya atıyo tv yı kapıyo odana gıt dıyo ve ben zavallaı dıyar kafa utulemenın cezasını o gece erkenden yatmakla ve tv ızleyememekle oduyorummm.........yazık ama bana demeeeeeeee

Cevap: merakın sonu

sakin bebisinden yakinma anasina bak kizini al iste.yazik annene ya seninle nasil bas etmis benden sana abla tavsiyesi sakin kocana da boyle muzurluklar yapma o annen kadar sabirli olmayabilir.:haha:ben sana bayildim cok sekersin ya

Cevap: merakın sonu

ay okurken bana fenalık geldi annene nasıl geldiler tahmin bile edemiyorum yazık kadına kız..............

Geri