gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Merakla Beklenen 20 Dakika Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 20 dakika dizisi son fragmanı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, enteresan adı ve değişik konusuyla dikkatleri çeken 20 Dakika dizisinin merakla yayınlanacağı gün beklenirken, dizinin yeni fragmanı da yayınlandı. Tuba Büyüküstün 'ün doğumdan sonra ki ilk çalışması olan dizide Büyüküstün 'ün rol arkadaşı İlker Aksum. İşte yayınlanan son fragman..

Merakla Beklenen 20 Dakika Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 dakika dizisinin konusu ne ?

20 dakika dizisinin konusu ne ?

Kızlar tvde yeni bir dizi reklamı gördüm 20 Dakika adında. Var mı dizinin konusu hakkında bilgisi olan ?
  2. 20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika dizisinde kimler oynuyor ?

20 Dakika diye bir dizi başlayacakmış sanırım Tanıtım filminde Tuba Büyüküstün'ü gördüm sanırım, kısa bir an gördüm ama umarım odur. Kimler oynuyor bu dizide net bilgisi olan varmı?
  3. İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; intikam dizisi ilk fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerini paylaşacakları İntikam dizisi Ocak ayında yyaında olacak. Diziden ilk karelerin basına yansımasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayına verildi .İşte İntikam dizisi ilk fragmanı karşınızda... http://www.youtube.com/watch?v=I6_sciQ4EhQ
  4. 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor

Bu konu; 20 Dakika Dizisine Yeni Ünlü Bir İsim Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 20 Dakika dizisi ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Başrollerinde Tuba Büyüksütün ve İlker Aksum'u izlediğimiz diziye ünlü bir isim daha dahil oluyor. Bu isim Esra Akkaya.. Ünlü oyuncu Esra Akkaya , Star TV ekranlarında yayınlanan 20 Dakika dizisinin kadrosuna dahil oldu....
  5. 20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

20 Dakika Dizisinde Kim Katil Çok Merak Ediyorum ?

Diziyi ilk günden beri seyrediyorum ve çok beğeniyorum.Sürekli düşünüyorum ama katil kim bir türlü akıl sır erdiremedim.Acaba sizin bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş