gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Meral Okay Kaç Yaşındaydı ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Meral Okay Kaç Yaşında Meral Okay'ın Yaşı Kaç

Elbette ki ölümün zamanı olmaz ama bazı ölümler de insanı çok genç yaşta yakalayabiliyor melekler, tıpkı Meral Okay gibi..

Dün hayata gözlerini yuman senarist ve oyuncu Meral Okay, 20 Eylül 1958 Ankara doğumlu olup, 54 yaşındaydı melekler...

Meral Okay Kaç Yaşındaydı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meral Okay Resimleri

Meral Okay Resimleri

Meral Okay Resimleri payalşır mısınız acaba? Şayet Meral Okay Resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  2. Meral Okay Ölüm Nedeni

Meral Okay Ölüm Nedeni

Meral Okay Ölüm Nedeni nedir lütfen bana bu konuda bilgimniz varsa bilgi verin.
  3. Meral Okay Kaç Yaşında

Meral Okay Kaç Yaşında

Meral Okay Kaç Yaşında biliyor musunuz ben de bilmek istiyorum bieln varsa yazsın Meral Okay Kaç Yaşında olduğunu
  4. Meral Okay Fotoğrafları

Meral Okay Fotoğrafları

Meral Okay Resimleri Meral Okay Resmi Meral Okay Resim Galerisi Muhtşem Yüzyıl'ın senaryo yazarı Meral Okay'ı dün kaybettik biliyorsunuz melekler. Merhumeye Allahtan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz ve Meral Okay'ın resimlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz....
  5. Meral Okay Ölüm Sebebi

Meral Okay Ölüm Sebebi

Meral Okay Neden Öldü Meral Okay Öldü Meral Okay'ın Ölüm Sebebi Ünlü senarist ve oyuncu Meral Okay sabah saatlerinde evinde vefat etti melekler.. Akciğer kanseri olan Meral Okay, bir süredir kemoterapi tedavisi görüyordu. Kariyerinde dergicilik, yayıncılık, yapımcılık, Sezen Aksu ile sahne çalışmaları yapan, şarkı sözleri yazan Okay, İkinci Bahar dizisiyle ünlendi. Bir filmde...

Sayfayı Paylaş