gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mercan renk elbiseye ne renk oje sürülür?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mercan renk elbiseye ne renk oje sürülür?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, mercan renk elbise giydiğiniz de bence beyaz ve yeşil tonlarında oje kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum şık oluyor :)

3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
mercan renk elbiseye ne renk oje sürülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renk renk çeşit çeşit elbiseler..

Renk renk çeşit çeşit elbiseler..

Her tarza uygun şık elbiseler:)
  2. Kış oje renkleri Essie'den

Kış oje renkleri Essie'den

Essie oje renkleri Essie kış oje renkleri burada arkadaşlar. Benim gibi ojesiz kalamayan oje tutkunları Essie oje renklerini çok iyi bilir ve yakından takip eder. Takip edenler bilir ki, Essie oje her sezon yepyeni renklere imza atıyor ve oje tutkunlarını büyülüyor. Farklı renkleri ve kaliteli ürünleri ile Essie oje kış renkleri yine biz oje tutkunlarını büyüleyecek Melek'lerim. Tarçın rengi...
  3. İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri Kızlar oje tutkunları bu senenin İlkbahar Yaz Oje Renklerini yazarmısınız bana renklerin örneklerini vermeniz dahada kafi olur ama
  4. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  5. Renk Geçişli (Gradientli) Oje Nasıl Sürülür?

Renk Geçişli (Gradientli) Oje Nasıl Sürülür?

renk geçişli oje, gradientli tırnaklar, ojelerde renk geçişi nasıl yapılır Sevgili melekler, tek renk oje sürmekten sıkıldıysanız, uygun renk kombinasyonlarıyla tırnaklarınızda renk geçişi yapabilir, değişik bir görüntü elde edebilirsiniz. Gradientli de denilen renk geçişli tırnaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit.. İstediğiniz iki renk oje, parlatıcı ve bir parça...

Sayfayı Paylaş