gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Mercan renkli abiyeler 2013'ün vazgeçilmezi!

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; mercan renkli abiye hakkında bilgi vermektedir. Meleklerim Modo'nun indirim günlerinde aldığım mercan renk elbiseden sonra bu rengin hayranı olmuş durumdayım. Birbirinden güzel mercan renkli elbiselerin özel günlerde ilk tercih olacağını düşünüyorum. Yeni sezonda da moda tasarımcılarının üzerinde durduğu mercan renklerini siz Meleklerimiz için hazırladım. Kırmızı abiye tutkunu olan Meleklerimiz mercan rengini görünce fikriniz tamamen değişecektir :tik:

Mercan renkli abiyeler 2013'ün vazgeçilmezi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mercan

Mercan

Çok mala; güzel, mesture ve iffetli kadına, Boncuk ve mercandan yapılmış gerdanlık Allah Teala'nın yasak ettiği şeylere delalet eder.Mercan görmek, zenginlik alameti olup, çok güzel bir kızla beraber olacağını da gösterir. Rüyada mercan görmek, zenginlik işaretidir. Çok güzel bir kızla aşk yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada mercan görmek, es veya evlat ile tabir olunur. Mercan ne kadar kirmizi,...
  2. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  3. Mercan rengi elbiseler ayakkabılar çantalar abiyeler

Mercan rengi elbiseler ayakkabılar çantalar abiyeler

mercan rengi mercan rengi elbise elbiseler abiyeler elbise modelleri mercan rengi, elbise, etek, ceket, bilezik, mayo, bikini, ayakkabı, çanta, takı, abiye, kıyafet, modası burada arkadaşlar 2011 moda renkleri arasında yer alan mercan rengi, oldukça revaçta Melek'lerim. Adeta yılın rengi mercan rengi...:) Bu denli tutulan mercan rengini, biz de konu almasak olmaz diye düşündük ve sizlere...
  4. Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013

Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013

Bu konu; Muhteşem Pudra Renkli Abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen her sezonda ünlü markaların kreasyonları incelendiğinde mutlaka pudra rengi abiyelere rastlanır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda çalışan firmalar, pudra renge olan talep nedeniyle bu renkte abiyeler de ağırlık verirler. 2013 yazında da pudra renk yine revaçta. Bunu 2013 yılının ilk ödül...
  5. 2013 Muhteşem Mor Abiyeler

2013 Muhteşem Mor Abiyeler

Bu konu; 2013 Muhteşem Mor Abiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mor rengi tarih boyunca asaleti ve zenginliği simgelemiştir. Bundan sebep midir bilinmez ancak mor dekorasyondan tutum da kıyafetlere kadar pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Buna rağmen her kadının cesaret edip de giyemeyeceği kadar dikkat çekici bir renk olan mor, bilhassa abiye kıyafetlere ışıltı verir....

Sayfayı Paylaş