Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

izgillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
tebrik ederim yaaaaaaaaaa biliyodum ama ben yaa çok şükürrrr tatlım bnm yaa nolurrrrrrrrrrrrrr bizede dua et nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin meleğinii cnm bnmmm:meri::meri::meri::ehi:hahaha hahaha

selam kızlar ben de geldim..twetty çağırmış..bir süre bulamadım ama geldim sonunda..acaip şeyler oluyo demişsiniz..ya da uydurma hikayeler falan demiş twetty..ben biraz saf mıyım anlayamıyorum ya:) neler oluyo bilen var mı??

canım aynen yaw benimde moralim bozuluypdu bidaha girmeme düşüncesi vardı içimde çok iyi olmuş nasılın güzelimmmm
seni görünce çıkamadım
iim fıstığım işte hafif sancım var okadar regl gibi ama değil tabikiii oyyy düşünceli arkadaşım beni görünce kalmışşş saolasınn
inşş yeni topikte en güzel haberleri veririz birbirimizee kızlar yaa ben diyorumki burası diğer topikten bağımsız yeni bi liste oluşturalım

selam kızlar hayırlısı olsun da öteki topikte neler oldu ki ben hiç bişeycik anlayamadım inşallah burası bana hayırlı gelir hamile kalırım izgile cok sevindim hamiileymiş

kızlar yaaa öteki topikte cok seviyeli arkadaşlar vardı onlarada söylediniz mi lara mesela cok severim dilara 1 mesela onuda cok seviyorum onların haberi varmı ki?

selam kızlar ben de geldim..twetty çağırmış..bir süre bulamadım ama geldim sonunda..acaip şeyler oluyo demişsiniz..ya da uydurma hikayeler falan demiş twetty..ben biraz saf mıyım anlayamıyorum ya:) neler oluyo bilen var mı??

selam gülümmm ne oluyo bende anlamadım iyice soğumuştum ya diğer topikte olan şeyler yüznden hiç girmemeyi bilem düşündüm inş buraya öyle kişler gelip düzenimiz bozmaz

Geri