Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bencede yaa bitanem seviyeli sygılı kişler gelsin yoksa hiç bir anblamı olmaz buraya gelmenin yeni liste yapalım sadece burda olan kişler olsun için de diğerinden bağımsız olsunn
sende saol gülüm kıss seni görünce kalmam mı seni çok seviyom ya ben
inş burası uğurlu gelir bize hepimiz hamiş olup göbüş tokuştururz

selam bitanemm inş inş aminnnnnnnnnnnnnnn
aminn fısıtığım yaa inşşş dediğin gibi olur bencede seviye olsun güzel olsun herkes güzel anlaşsın güzel konuşalım ihihihihi herşey güzel olsun inşşşş buarada topiğin kurucularıda gelsin bence liste düzenleyelim

ben geldimmmm inanmicaksınız ama daha yataktan yeni kalktımm..amma uyku ve halsizlik yapıyomuş bebişim yaaa.rabim sizlerede nasip eder inşallah.
şehnaz
yazdıklarını okudum inanıyorumki bu ay hamiş kalcaksın..istersen lalezarın denediği şeyleride dene..tabi sen bilirsin canım

ohh ohhh seni tembel kısss senin bebiş hzlı büyüyo galiba yesin teyzesi

ya ayşegülcümmm işte ne oluyordu onu soruyorum somut olarak olay neydi yani..ben birşey anlamadım da..neden soğumuştun neden girmek istemiyodun..tam olarak sebep neydi..ben bütün sayfaları okuyamıyorum yoğun olduğum için..nedir olayyyyy

ayyy canım geçen gün olan olay yüzünden işde desenim biliyo ya tekrar anlatıp gerilmek stemiyorum gerçekten beni bağişla unutmak istiyorum yaa hayatımda sürekliş geçmişi htrlayıp üzülmek diğil geleceğe bakıppp gülümsemek istiyorumm bitanem

seni de çok seviyorummm

neyse kızlar ben kactım görüşürüz güne gidiyorum hazırlanmam lazım

güle güle canımmm

bende kısss inanki senle geç tanıştık ama çok kanım kaynadı sana yaaa cnm bnmm dünden beri iim hamdolsun hafifi kasıkta ağrılarım var okadar bide az önce sol gögsümde ağrı oldu biraz ama geçtii uff bunlar artık psikolojik olmasın nolur Rabbim
duanı bekliyom cnmm inşş yeni topiğimzde yeni haberlerle mutlu olalım inşşşşşş
benimde canım yaa biliyomusun psikolojik olbiliyor sen rahatla ben reglim gelmeden önce geldi diye sürekli tuvalete gidiyordum gelcek diye yani kasık ağrımı filan hamileliğe hiç yormadım sende öyle yap hamile olduğumu öğrenince bin kat daha çok sevindimm..ben biliyorumki sende hamile olcaksın rabbimin izniyle..

tamam anladım..gerçi giderlerdi ilgilenmeseydik..ama olsun öyle istemişsiniz benim için farketmez..ancak buraya da giremezler mi?? yani yasaklı bi durum var mı?? yer değiştirdiğimiz zaman kurtulmuş oluyo muyuz??

tatlı AYŞEGÜLüm
bunlar çoooook ufak tefek şeyler..hiç tanımadığın ve hoşlanmadığın yüzünü görmediğin insanlar için kendini üzme..konuşmassın olur biter..büyütme kafanda..inşallah buraya da gelmezler diyeyim o zaman..

aminn fısıtığım yaa inşşş dediğin gibi olur bencede seviye olsun güzel olsun herkes güzel anlaşsın güzel konuşalım ihihihihi herşey güzel olsun inşşşş buarada topiğin kurucularıda gelsin bence liste düzenleyelim

inş canım yaa inş herşey çokkkk güzel olur hepimiz için bunu yürekten istiyorumm

benimde canım yaa biliyomusun psikolojik olbiliyor sen rahatla ben reglim gelmeden önce geldi diye sürekli tuvalete gidiyordum gelcek diye yani kasık ağrımı filan hamileliğe hiç yormadım sende öyle yap hamile olduğumu öğrenince bin kat daha çok sevindimm..ben biliyorumki sende hamile olcaksın rabbimin izniyle..

bitanem yaa sana bişey sormustum ama görmedin galiba akşam kasılarımda iğnelenme oldu baya baya ama şimdi yok sadece çok hafif ağrı var okdar sende de olmuşmuydu öyle 8 mayıs benim reglimm

ayyy inş inşş yaa nurcummm hamiş haberini almayıı inaki bende canı gönülden istiyorumm

tamam anladım..gerçi giderlerdi ilgilenmeseydik..ama olsun öyle istemişsiniz benim için farketmez..ancak buraya da giremezler mi?? yani yasaklı bi durum var mı?? yer değiştirdiğimiz zaman kurtulmuş oluyo muyuz??

valla bunu zaman göstercek bitanem bakalım hakkımıza hayırlsı olsunn sen gönlünü ferahlaty nasılsın moralin dünkü kadar iyimiiiii bakalımm inş seninde en yakın zamanda hamiş haberini alırız

ya güzelim benim anladığım kadarıyla aradaki birkaç zevzek ne konuştuğuna çok dikkat etmeyen birileri yüzünden biz buraya taşındık..çok önemli ve kaydedeğer bişi yok..ama tekrar gelirlerse ne olacak bakıcaz:)

kişi engelleme diye bişey var bildiğim kadarıyla üye profiline girip kişiyi engllemek mümkün, hoşlanmadığımız kişileri engellesek daha pratik olmazmı?

Geri