Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

SABIRSIZIM, böyle şeyleri kafana takıp kendini yıpratma canım, malesef böyle saçma sapan işlerle uğraşan çok fazla kendini bilmez var, ama onların gücü Allahın gücüne erişebilir mi, yani onlar Alahın ol dediği birşeyi durdurabilir mi, buna inanıyor musun?.. Buna inanır kendini, eşini ve seni sevenleri üzersen onlardan ne farkın kalır, sadece bu kendini bilmez aklı evvellerin ekmeğine yağ sürmüş olursun...benimde başıma böyle şeyler geldi, ama bunlara inanıp öylece oturup onların isteklerinin gerçekleşmesine izin vermedim.. çalıştım çabaladım 33 yaşında memur oldum, ve o zamana kadar girdiğim ve başvurduğum bütün sınavlardan geçer not almama rağmen bir şekilde beni elediler, hani sudan bahaneler vardır ya işte aynen o sebeplerle, 36 yaşıma girdiğim sene evlendim ve o yaşıma kadar karşıma çıkan benimle evlenmek isteyen insanlara hep öcü gibi baktım ki, hemen hemen hepside fazlasıyla kayda alınması gereken kişilerdi... bana da demişlerdi kısmetin kapalı iş ve eş yok sana, birşeyler yapmazsan hayatının sonuna kadar böyle olcak diye, ama ben o dünyada ve ahirette yeri olmayan bu ucubelerin yaptığı şeylere itibar edip oturmadım, hiç umudumu yitirmedim ve görüyorsun bak hala 39 yaşımda olmama rağmen bebek için belkide son çabalarımı sarf ediyorum ve bundan da asla bıkmıycam, tamamen umut kesilenece kadar mücadeleye devam...
Bu yapılanların Allah tarfından cezasız kalmayacağını biliyorum, bu dünyada olmasa bile ahirette bunların hesabını çok ağır verecekler..
Şimdi canım benim böyle şeylere fazla takılıp kalma, sen ALLAHA dualarını yap, Allahım onlara gerekli cezalarını gönderir, sen elinden geleni yap, tevekkül et Allaha bırak gerisini... sakın sakın umutsuz ve karamsar olma, öyle sihirmiş büyüş böyle şeylere takılıp kalma canım tamam mı..

BAK YOKSA ABLAN OLARAK GELİP KULAKLARINI UZATIRIM ONA GÖRE :)

Son düzenleme:
işin enterasan tarafı bilmiyorum benim 5,5 yaşında bir oğlum var o normal oldu istedik ve allahın izniyle oldu. bilmiyorum ama yaşım 35 artı çok stresli birisiyim strestenmi olmuyor acaba . doktor herhangi bir sorun olmadığını söylüyor.şu an artık hiç birşey düşünemiyorum.
kusura bakma gizemikıs ben çıkıyorum sabah oğlumu okula götüreceğim. bu günde götürdüm çok yoruldum şu an çok yorgun halsi,z bayılacak gibiyim hastalığım yakın herhalde onunda etkisi var. sohbet için teşekkürler. sonra gine görüşürüz iyi geceler.

canım k.bakma dün baglantı gitti bidaha da giremedim işten vakit buldukça giriyorum inş güzel haberler alırsın

SABIRSIZIM, böyle şeyleri kafana takıp kendini yıpratma canım, malesef böyle saçma sapan işlerle uğraşan çok fazla kendini bilmez var, ama onların gücü Allahın gücüne erişebilir mi, yani onlar Alahın ol dediği birşeyi durdurabilir mi, buna inanıyor musun?.. Buna inanır kendini, eşini ve seni sevenleri üzersen onlardan ne farkın kalır, sadece bu kendini bilmez aklı evvellerin ekmeğine yağ sürmüş olursun...benimde başıma böyle şeyler geldi, ama bunlara inanıp öylece oturup onların isteklerinin gerçekleşmesine izin vermedim.. çalıştım çabaladım 33 yaşında memur oldum, ve o zamana kadar girdiğim ve başvurduğum bütün sınavlardan geçer not almama rağmen bir şekilde beni elediler, hani sudan bahaneler vardır ya işte aynen o sebeplerle, 36 yaşıma girdiğim sene evlendim ve o yaşıma kadar karşıma çıkan benimle evlenmek isteyen insanlara hep öcü gibi baktım ki, hemen hemen hepside kayda fazlasıyla kayda alınması gereken kişilerdi... bana da demişlerdi kısmetin kapalı iş ve eş yok sana, birşeyler yapmazsan hayatının sonuna kadar böyle olcak diye, ama ben o dünyada ve ahirette yeri olmayan bu ucubelerin yaptığı şeylere itibar edip oturmadım, hiç umudumu yitirmedim ve görüyorsun bak hala 39 yaşımda olmama rağmen bebek için belkide son çabalarımı sarf ediyorum ve bundan da asla bıkmıycam, tamamen umut kesilenece kadar mücadeleye devam...
Bu yapılanların Allah tarfından cezasız kalmayacağını biliyorum, bu dünyada olmasa bile ahirette bunların hesabını çok ağır verecekler..
Şimdi canım benim böyle şeylere fazla takılıp kalma, sen ALLAHA dualarını yap, Allahım onlara gerekli cezalarını gönderir, sen elinden geleni yap, tevekkül et Allaha bırak gerisini... sakın sakın umutsuz ve karamsar olma, öyle sihirmiş büyüş böyle şeylere takılıp kalma canım tamam mı..

BAK YOKSA ABLAN OLARAK GELİP KULAKLARINI UZATIRIM ONA GÖRE :)

bu aralar karşılaşamıyoruz canım nasılsın bazı gelişmeler vardı devam ediyorumu daha merak ettim öptüm seni bb

SABIRSIZIM canım böyle şeyler olabiliyor bazen hayatta ama sen kafanı bunlara hiç takma ve bol bol dua et RABBİMİZE.. strese girme neyin ne olcagını ALLAHTAN başkası bilemez esinle birlikte bir ömür mutlu olursun inş öptm canım

Geri