Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Allahımdan hep istedim dört yıldır hep "Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip et! " dedim. Benimle aynı sızıyı taşıyanlar için de ettiğim duaları yazmak istedim çünkü. "Kun fe yekûn!" (Ol de olsun!) Rabbim ol dedi oldu çok şükür :)
1-Salat-ı Tefriciye okuduk(4444)
2-Her kişiden bir tane olmak üzere 500Yasin dağıttık.
3-Ayetel Kürsi terkibini yaptım (yedi gece farklı sayılarda okunuyor)
4-Ya varis okundu 70bin tane
5-Bir Kur'an hatmi bağışlandı.
6-Fatiha Suresi okundu 100bin küsür(72bin niyetlendim)
7-Ya Mübdi okudum (transferden sonra)
8-Ya vedud okudum sayısız.
9-Eşim göbeğime şahadet parmağıyla halka çizip içine 20 defa Ya Mübdi yazıp okudu (2defa yaptık)
10-Yıllarca dilimden eksik etmedim "Rabbi hebli min ledûnke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua."
11-Hacdan gelen 41 hurmaya 41kişi Meryem suresi okudu ve 41gün yedim.
12-Sayısız Meryem suresi okundu adıma..
13-Transfere girerken sayısız "İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun." okudum.
14-Adıma Kabe'de dualar edilip namazlar kılındı.
15-Evimde Kur'an okuttum toplu bir şekilde.
Asla dua etmekten vazgeçmeyin, Allahım dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin kurban olduğum yaradanım!

Allahımdan hep istedim dört yıldır hep "Allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip et! " dedim. Benimle aynı sızıyı taşıyanlar için de ettiğim duaları yazmak istedim çünkü. "Kun fe yekûn!" (Ol de olsun!) Rabbim ol dedi oldu çok şükür :)
1-Salat-ı Tefriciye okuduk(4444)
2-Her kişiden bir tane olmak üzere 500Yasin dağıttık.
3-Ayetel Kürsi terkibini yaptım (yedi gece farklı sayılarda okunuyor)
4-Ya varis okundu 70bin tane
5-Bir Kur'an hatmi bağışlandı.
6-Fatiha Suresi okundu 100bin küsür(72bin niyetlendim)
7-Ya Mübdi okudum (transferden sonra)
8-Ya vedud okudum sayısız.
9-Eşim göbeğime şahadet parmağıyla halka çizip içine 20 defa Ya Mübdi yazıp okudu (2defa yaptık)
10-Yıllarca dilimden eksik etmedim "Rabbi hebli min ledûnke zürriyeten tayyibeten inneke semiuddua."
11-Hacdan gelen 41 hurmaya 41kişi Meryem suresi okudu ve 41gün yedim.
12-Sayısız Meryem suresi okundu adıma..
13-Transfere girerken sayısız "İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun." okudum.
14-Adıma Kabe'de dualar edilip namazlar kılındı.
15-Evimde Kur'an okuttum toplu bir şekilde.
Asla dua etmekten vazgeçmeyin, Allahım dileyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah.Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin kurban olduğum yaradanım!
sılammm ben berranur cnm Rabbim tamamına erdirsin inş okadar sevindimki anlatamam duanın açamayacağı kapı yoktur bizim okadar çok duaya ihtiyacımız varki şükürler olsun nasip edene

cnm duaya herzaman ihtiyacımız var oyüzden söyledim :) buarada ikinci bebiş geliyo teyzesi herzamankinden daha çok var:) bir ayımız kaldı doğuma inş sağlıkla kucaklayalım hepimiz
Oyy maaşallah hcanim bu super bir haber saglikla gelsin insallah minnoşun iki numaranin cinsiyeti ne dogumada az kalmis bir avazda kurtul insallah canim Allaha emanetsiniz destegin ve hep var oldugun icin cok ama cok tesekkur ederim

senden de Allah razı olsun arkadaşım güzel duan için saol buda erkek:)hayırlı sağlıklı evlat olsunlar inş geirsi öenmli değil Rabbime emanet ol minnak kuzunla buarada kaçıncı haftadasın cinsiyetinide haber ver myutlaka:):)

Selam canisi ben Lale.
Bi anda aklima dustun girip bi bakmak istedim:)
Demekki icime dogmus bebisin.
Hayirli ugurlu olsun insallah. Saglikla kucagina almak nasip olsun.
Lalem evet cok sukur bebisime :nazar: kavustum tesekkurler arkadasim :D Allah isteyen herkese tattirsin bu duyguyu insallah .. Senin yakisikli ogluslarin nasillar yerime op emi (yanlis hatirlamiyorum degil mi iki oglun vardi )

Geri