gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Merdiven dekorasyona ilham olursa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven

Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları koymak için kullanmakta çok iyi bir fikir. Buyrun meleklerim merdiven ile dekorasyon;

Merdiven dekorasyona ilham olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilek dekorasyonda ilham olursa

çilek dekorasyonda ilham olursa

Çilekli mama önlüğü çilekli tırnak deseni Yaz meyvelerini o kadar çok özledim ki.. Kışın alternatif o kadar az ki dön dolaş aynı meyveleri yiyoruz. Gerçi artık meyvelerin mevsimi kalmadı ama biz eşimle sağlığımıza düşkün olduğumuzdan mevsim meyveleri dışında meyve almıyoruz. En favori meyvem ise çilek. Bakın çilekle neler tasarlamışlar meleklerim. İşte buna bayıldım. Çilek desenli mutfak...
  2. Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami avize Aydınlatma modelleri Origami kağıt katlama sanatı artık hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Aydınlatmalarımı beğenmek için haftalarca dolaştık eşimle. Bu tasaımcılarda kağıtları katlayarak aydınlatma yapmışlar. Bu origami aydınlatma modellerini hemencik beğendim. Işığıda fazla engellemezler sanıyorum:)
  3. Merdivenden süper saksılık olur

Merdivenden süper saksılık olur

Merdiven saksı örneği Merdiven kullanım alanı Merdiven dekorasyonda ilham olursa ortaya çok hoş şeyler çıkabilir. Özellikle balkonunuzda saksılarınızı yerleştirmek için merdivenleri kullaanbilirsiniz. İşte size saksılık olarak kullanılan merdivenler.
  4. Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdiven kitaplık kitaplık örneği Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.
  5. merdiven dekorasyonu göz alıyor

merdiven dekorasyonu göz alıyor

renkli merdiven rengarenk dekorasyon Merdiven dekorasyonu oldukça canlıyapılmış. duvar kağıdı ve merdiven korulukları oldukça uyumlu.

Sayfayı Paylaş