gebe
  1. breeze

breeze Forum Okuru

merhaba 1 aşılamamı oldum

Konu, 'Gebelik' kısmında breeze tarafından paylaşıldı.

merhaba 1 aşılamamı oldum dr aşılamadan 6 gün sonra tekrar çatlama iğnesi verdi ve 1 hafta sonra test istedi neden merak ediyorum cvp sevinirim

merhaba 1 aşılamamı oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çince Dersleri Ders 1: Fonetik, Merhaba

Çince Dersleri Ders 1: Fonetik, Merhaba

çince nasılsın çince nasılsın ne demek günaydın merhaba selam Kızlar Çince dünyada en çok kullanıcısı olan dildir...Bütün dünya konuşuyor biz niye konuşamayalım demi ama..Şimdi hep birlikte çince öğrenicez... Çin fonetik alfabesine giriş yapacağız Çince ilk dialogları öğreneceğiz (Merhaba, Görüşmek üzere) Çin karakterleri ile ilk tanışmayı gerçekleştireceğiz Birinci Dersin İçeriği: •...
  2. merhaba yeni uye oldum

merhaba yeni uye oldum

:hey:merhaba bir tarif icin gelmistim yaptim tarifi cok guzel oldu sonrada uye oldum gercekten guzel bir site 32 ys 12 y oglum 10 y kizim 4y kizim var onlara yeni tarifler bulmayi cok seviyorum ev hanimiyim eglencem cocuklarim ve internet biraz avustralyadayim cok uzak ozledim turkiyemi daha ne desem yeniyim ya sasirdim ne yazilir ilk kez boyle yaziyorum neyse ins iyi dostluklar olur optum
  3. 1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir

1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir

kızlar bende aranıza yeni katıldım. 15.11.2011 de ilk aşılamam yapıldı. çok heyecanlıyım doktorum 15 gün sonra test yaptır dedi fakat zaman geçmek bilmiyor. heyecandan geceleri uyuyamıyorum. karnım hafif hafif ağrıyor. çok fazla akıntım olmuyor. sık idrara çıkıyorum. bide göğüslerim çok ağrıyor. tutunmuşmudur acaba bebeğim. bi bilgisi veya tecrübesi olan varsa lütfen cvp yazın LÜTFEEEENN!
  4. "1 Kadın 1 Erkek" Aşkı Gerçek Oldu!

"1 Kadın 1 Erkek" Aşkı Gerçek Oldu!

1 kadın 1 erkek, demet evgar haberleri, emre karayel haberleri Sevgili melekler, uzun süredir ekranlarda yer alan sitcom komedi dizisi "1 Kadın 1 Erkek"in dizi aşkı gerçek oldu. Takvim gazetesinin verdiği habere göre dizinin başrol oyuncuları Demet Evgar ve Emre Karayel Çeşme'de dudak dudağa objektiflere yakalandı. İşte haberin detayları... Yıllardır birlikte oynadıkları...
  5. Merhaba Arkadaşlar Şimdi 2 aşılamamı yaptırdım.

Merhaba Arkadaşlar Şimdi 2 aşılamamı yaptırdım.

ben 7 yıllık evliyim gitmedim nerdeyse doktor kalmadı ama hiçbiri ne eşimde nede bende sorun bulamadılar.kanallarım tıkalı dendi rahim düvarın çöçük dendi hepsinin amaliyatını oldum doktorlar bi sorun bulamadılar. 1. aşilamam tutmadı.şimdi 2 aşılamamı yaptırdım.Bugün 7.ci günüm inşallah tutar kasıklarım ve belim de ağrılar oluyor.olması için dua ediyorum .

Sayfayı Paylaş