gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Asigirl

Asigirl Forum Okuru

Merhaba ablalarım,kardeşlerim

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Asigirl tarafından paylaşıldı.

adum asu yaşım 19 sevgilerimle bu arada size bi soru sorcam günlerdir takip ediyorum fakat hep 1-2-3 gibi geceleri online oluyor adminler beyleriniz kızmıyormu acaba

2. Asigirl

Asigirl Forum Okuru

Cevap: Merhaba ablalarım,kardeşlerim
    katıldığım ülke ingiltere/londra

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Merhaba ablalarım,kardeşlerim

Aramıza hoşgeldin, yalnız sorunun mahiyetini ve amacını da anlayamadım. Başlangıç için oldukça enteresan bir giriş oldu. Herkesin programı ve herkesin çalışmaya ayırdığı vakti var, bu konuda aileler hep birlikte çaba gösteriyorlar, merak etme sen canını da sıkma. Forumun keyfini çıkar olur mu?

Merhaba ablalarım,kardeşlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

Abladan kardeşe 'aşk şantajı'

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde turizm işletmeciliği yapan 33 yaşındaki Meral L., sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini ele geçiren ablası, eniştesi ve yeğeninin kendisine şantaj yaptıklarını ileri sürerek savcılığa şitayette bulundu. Sevişme görüntülerinin olduğu CD'lerin evinde bulunduğu abla G.Ö. ile eniştesi M.Ö. ve yeğeni S.M. hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı....
  2. MeRHaBa

MeRHaBa

Selamlar Hepinize Ben az önce googlede rastgele gördüm Sitenizi cok begendim, belkide benim ihtiyacim olan bir site burasi Cünkü kendimi cok yalniz hissediyorum. Umarim bazen dertlesebilecegim bir arkadas bulabilirim burda Almanyada yasiyorum ben adim Halime 29 yasindayim Aslen Adanaliyim 15 Senedir burda yasamaya calisiyorum. Insallah güzel Arkadasliklar, Sohbet ve Paylasimlar...
  3. handan ablama

handan ablama

mrhb handan abla ben sitenizin yeni uyesiyim austuraliada yasiyorum evliyim suan kardesimi yanima getirmek istiyorum 3 ayligina fakat buraya gelip kaldigi kisa sure icinde birini bulup evlenmesini temenni ediyoruz ailece cunku benim burada hic esim ve cocuklarim disinda kendi ailemden kimse yok o nedenle en azindan kardesimin gelip benim yanimda kalmasini istiyorum onun icin bir acilim...
  4. merhaba

merhaba

selam arkadaşlar. ben bu siteyi çok sevdim. aranıza katılmak istiyorum. inşallah güzel dostluklar kurabiliriz..
  5. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş