gebe
  1. NuRsuN

NuRsuN Forum Okuru

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında NuRsuN tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar :) bende yeni üyeyim aranızda banada yer yer vardır umarım dertlerimiz aynı olunca hemen üye oldum. benimde adetim 5 gün geçikti kasıklarımda adet olduğum zamanlardakine benzer ağrılar var.akşamları ayaklarım çok üşüyor. öyle mide bulantısı falan yok.heran hasta olucak gibiyim ama bişey de yok ayrıca arada bir baş ağrılarım oluyordu şimdi o da yok.bide karnım kazınıyor çok acıkıyor ve çok yiyorum.iştahım açıldı.idrara sıklıkla çıkıyorum kasıklarımda azcık ağrılar oluyor günde 3 -5 kere fazla değil . 2 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.moralim bozulduğundan dir daha denemedim.ayrıca kan testi için biraz daha beklemek istiyorum.moralim tekrar bozulmasın diye..gebelik yaşayan veya bilgisi olan bayanlar yorumlarsa sevinirim..şimdiden yorumlarınız için teşekürederim :)

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim bende ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar.nasılsınız bakalım.ben de yeni uye oldum.adım nur,bursada yaşıyorum.bu arada ergen degilim:ehi:
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

arkadaşlar sorum olcak size hamilemiyim acaba

bu siteye yeni katıldım benim kasıklarımda başlarda sürekli agrıyordu şimdi isa ara ara agroyor ani hareket yaptıgım zaman kasıklarım batıyor agrıyor sürekli degil ama şişlikte hissediyorum ara arada midem bulanıyo gögüslerimde agrı var geçen haftada rüyamda gördüm kardeşim hamilesin diyordu ne bilim kendimi hamile gibi hissediyorum psikolojikmi yoksa hamilemiym yardımcı olursanız sevinirim :((
  5. Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş