gebe
  1. çiğdemdeniz

çiğdemdeniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhaba arkadaşlar bende melekler mekanına katıdım benide aranıza alınnnnnnnnnnnnnnn

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında çiğdemdeniz tarafından paylaşıldı.

1983 doğumluyum 11 yıllık evliyim 1 oğluşum var çekmeköyde yaşıyorum ve özel bir şirkette çalışıyorum.

2. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin aramıza Alah mutluluğunu daim etsin eşin ve çocuğunla üyeliğinde kalıcı olsun inşallah :)

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    hoşgeldin canım :)

merhaba arkadaşlar bende melekler mekanına katıdım benide aranıza alınnnnnnnnnnnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanina Merhaba...

Melekler Mekanina Merhaba...

selam arkadaşlar ben yeni üyeniz Kaktüs...mekan meleklerin olunca bende meleğini 1,5 yıldır arayanlardanım..inşallah en kısa zamanda meleğime kavuşurum.....bütün arkadaşlarla detleşmek ve dert dinlemek için bende sonunda burdayım işte...herkese slm....
  2. Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, ben meryem 23 yasindayim evliyim, berlinde yasiyorum ve saglik egitmenim. aranizda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. eger birbirimizin sorunlarini birbirimizin destek vede yardimlariyla cözmeye calisirsak inanin cok mutlu oluruz... en yakin zamanda görüsmek üzere. allaha emanet olun....
  3. merhaba benide alırmısınız aranıza

merhaba benide alırmısınız aranıza

merhabalar siteyi tesadüf nette gezerken buldum cok begendim.güsel paylaşımlar diliyorum hoşcakalın
  4. merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar. Beni de aranıza alın:)

merhaba arkadaşlar.nasılsınız bakalım.ben de yeni uye oldum.adım nur,bursada yaşıyorum.bu arada ergen degilim:ehi:
  5. merhaba bende aranıza katıldım melekler

merhaba bende aranıza katıldım melekler

:asigim:Burda çok iyi bilgiler alacağıma inanıyorum

Sayfayı Paylaş