gebe
  1. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında papatya23 tarafından paylaşıldı.

kızlarr sızee bı sorumm olcakk..ınsallah bılenınızz vardırr benımm goguslerım normaldee adetten bı kac gun once baslardıı...ama şu son 2 aydırr bı tuhaff olduu ıyıcee...gecen ayy cokk umıtlendımm cunkuu belırtılerr hamılelıkle aynıydıı ama sonu husrann oldu..yumurtlama donemım bıttıkten hemen sonra goguslerım agırmaya baslamıstı adete 15 gun kala. amaa adett oldumm gecen ay..bu aydaa gene ölee 14 gun varken basladı agırmayaa ama bu seferkıı gecen aykıı gıbı sıddetlıı deıll..zaten hamılemıyım dıee dusunmuyorumm bu ayy ben sadece şunuu merakk edıyorum..nedenn adete 2 haftaa kala goguslerım agırmaya baslıyor benımm 2 aydırr sebebı varmıdır???

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba...
    bence bir doktora görünmelisin, allah korusun göğüste birşey olabilir. çünkü çok erken başlıyormuş. belki yumurtlama döneminde de sızladığını gösteriyor olabilir.

bu arada hamilelik yaklaşırken vücuttaki regl belirtileri farklılaşıyor. seninki de öyle olabilir. vücudun kendini hazırlıyor yani. inşallah meleğin yakın zamanda gelir.

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasin dedigi gibi kesinlikle bi doktora görün, adetin gecersede bi test yaparsin, insallah en kisa sürede hamis kalirsin :)

4. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tesk edıyorum arkadaslarrr cvplarınız ıcınn sagolun

5. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde adetime 15 gün kala gögüslerim şişmişti ve acayip sızlıyordu,adetime 3 gün kala dayanamadım test yaptım sonuç pozitif.inşallah sende hamilesindir cnm.birde adetine az bir süre kala gögüs farklılığına bak.mesela benim meme ucunun etrafındaki kahverengi bölge gittikçe büyüdü ve etrafında sivilceler çıktı.

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

teskk edıyorum hıcancım bılgılerın ıcınn canımm sagolll...

7. LaLLL

LaLLL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim adet dönemimde bu ay garip oldu ilk defa 23 de olurdum 19 da geldi ve normal kanamam 2 gün bile sürmedi gerisi kahve rengi lekelenme olarak oldu göğüslerimde ağrımıyor ama kasıklarım şiş bu neden olabilir???

8. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canımm bu kadar az surduysee dıer normal adet dönemınden farklıysaa bı testt yaptırr hamılee olabılırsınn lekelenmee olmusturr...kahvee yaa bebek yerlesmesıı yada allah korusunn dusuk tehlıkesıı olabılıyormuss o yuzdenn gec kalmadan vakıt kaybetmedenn neoldugunu ogrenn ona gore haretket et derım benn...

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

karında iğne batması yumurtalıkta batma sol yumurtalıkta batma Kızlarrr benım yumurtlama dönemim bittikten 3 gün sonraa gögüslerim çok agırmayaa başladı adetime daha 2 hafta varken...belkıde erken adet olucamm dedımm...ama olmadım hala.ve gecenlerde sol kasıgımda ıgne batmasıı gıbıı bısey yasadımm ölee sıddetlıı degıldı..gecen gecedee sag tarafımdaa olmayaa basladıı...sbh kalktıgımdaa hala...
  2. Merhaba arkadaslar:)

Merhaba arkadaslar:)

Ben geldim. tesadüf eseri bi konu araştırırken gördüm siteyi. hoşuma gitti hemen kayıt oldum inş. ii yapmşdr:) adım güLay, 19 yasndaym yaLova da yaşıyorum :)
  3. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  4. merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz  (:

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz (:

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar bi bilgisi olan melek varmı acaba ?? (((:
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş