gebe
  1. glygk

glygk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba arkadaslar:)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında glygk tarafından paylaşıldı.

Ben geldim. tesadüf eseri bi konu araştırırken gördüm siteyi. hoşuma gitti hemen kayıt oldum inş. ii yapmşdr:) adım güLay, 19 yasndaym yaLova da yaşıyorum :)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Şüphesiz söylüyorum ki belkide hayatındaki en iyi işlerin birini yaptın buraya kayıt olmakla canım:)Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar bol ve faydalı paylaşımlar dilerim.

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hoşgeldin diyelim bizde keyifli forumlar:D:D

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    emin olki ii bişey yaptın burası vazgeçilmezin olacak aramıza hoşgeldin cnm

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hoşgeldin sefalar getirdim aramıza..

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canm şöyle söyliyim en yakın zmnda sık kullanılanlara eklersin mekanımızı :)
    Aramıza hoşgeldin bol keyifli paylaşımla dilerim. İyi forumlar tatlım :)

Merhaba arkadaslar:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, ben meryem 23 yasindayim evliyim, berlinde yasiyorum ve saglik egitmenim. aranizda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. eger birbirimizin sorunlarini birbirimizin destek vede yardimlariyla cözmeye calisirsak inanin cok mutlu oluruz... en yakin zamanda görüsmek üzere. allaha emanet olun....
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  4. Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

kızlarr sızee bı sorumm olcakk..ınsallah bılenınızz vardırr benımm goguslerım normaldee adetten bı kac gun once baslardıı...ama şu son 2 aydırr bı tuhaff olduu ıyıcee...gecen ayy cokk umıtlendımm cunkuu belırtılerr hamılelıkle aynıydıı ama sonu husrann oldu..yumurtlama donemım bıttıkten hemen sonra goguslerım agırmaya baslamıstı adete 15 gun kala. amaa adett oldumm gecen ay..bu aydaa gene ölee...
  5. Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim

Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim

Merhaba :) Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim umarim banada yer vardir :) kendimden bahsedeyim 32 yasindayim evliyim 3 cocuk annesiyim 2 oglum 1 kizim var. :) Almanyanin bremen sehrinde yasiyorum,ev hanimiyim, 1 yildir da internet üzerinden bir iste calisiyorum... hepinize kucak dolusu sevgiler... Gülzade Bulut

Sayfayı Paylaş