gebe
  1. ladylynn

ladylynn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında ladylynn tarafından paylaşıldı.

siteye yeni üye oldum bana çok yararlı olacağını düşündüğüm için... siz değerli üyelerinde bilgilerınden ve deneyimlerinden yararlanacağımı düşünüyorum... ocağın sekizinde eşimle birlikteliğimiz oldu adet günüme 4 gün var ben yinede test yaptım dün çıkmayacağını bile bile negatifti... ama sabah mide bulantısıyla kalktım kasıklarımda da batmalar mevcut belki pskolojik bilemiyorum ama size sorum en erken sonucu nezaman alırım adet günüm geçerse ozaman test yapsam cıkarmı sizce? teşekkürler

merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba bayanlar..

merhaba bayanlar..

benıde aranıza aldınız ..bu aralar sıteye fazla gıremedım..ve bıseyler yazamadım..bundan sonrakı hafta hep burdayım..:23::23: artık bende burdayım..tavsıye eden canım ablama tesekkur ederım..o kendını bılıooo:18::18:
  2. "merhaba bayanlar :)"

"merhaba bayanlar :)"

herkese merhaba...ankaradan nil ben :) tesadüf rastladım siteye sadece bayanların olması hoş olmuş :) artık bende burdayım aranıza alırsınız umarım :)
  3. Merhaba bayanlar

Merhaba bayanlar

Merhaba bayanlar aranıza yeni katıldım. Eskişehirliyim Dünya tatlısı 22 aylık bir oğlum var. Herkese iyi paylaşımlar dilerim. Gülen yüzünüz solmasın.:thanks::26:
  4. merhaba bayanlar

merhaba bayanlar

herkese selam aranıza bugün katıldım adım sevim keşke daha önce katılsaymışım aranıza siteteki bilgiler ve paylaşımlar çok güzel hazırlayanların ellerine kolarına saglık
  5. Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne...

Sayfayı Paylaş