gebe
  1. BAŞAK_ASLI

BAŞAK_ASLI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba Ben BaŞak_asli

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında BAŞAK_ASLI tarafından paylaşıldı.

SLM BEN BAŞAK_ASLI BU SİTEYİ BANA MELEK_PELİN TAVSİYE ETTİ BEN HEMEN YORUM YAZMAYA V EKONLARI AÇMAYA BAŞLIYIM

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Merhaba Ben BaŞak_asli
    mrb arkadaşım hoş geldin;)evet sen hemen konu açmaya ve yorumlara başla :D:Dkeyifli forumlar;)

3. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: Merhaba Ben BaŞak_asli

sende hosgeldın melek

4. handan24

handan24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben handan yeni üyeyim hepinize tekrar merhaba

Merhaba Ben BaŞak_asli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba ben Ayşegül........

Merhaba ben Ayşegül........

Merhaba ben Ayşegül, 1973 İstanbul doğumluyum.11 yaşında Kıbrıs'a gittim ve tam 24 yıl orada kaldım.Aslında birazda Kıbrıs'lı sayılırım.Evliyim eşim emekli Subay.2 oğlum var. Büyük oğlum Can 8, sınıfta okuyor ve bu yıl Askeri Liselerin sınavına girecek.Oldukça başarılı bir çocuk.Sınavlara Kıbrıs adına girecek eğer kazanırsa 11 yıl Türkiye'de olacak.Bundan dolayı daha iyi bir eğitim alması...
  2. Deniz ben merhaba..

Deniz ben merhaba..

:u020: umarım iyi anlaşırız =)
  3. merhaba ben taze melek

merhaba ben taze melek

merhabalar herkese ben italyadan katılıyorum
  4. merhaba ben yeniyim..

merhaba ben yeniyim..

merhaba bu siteyi bugün keşfettim...sadece bayanlara ait olmasına çok sevindim...sitenizi çok beğendim..emeklerinize sağlık............
  5. merhaba ben gamze şahin

merhaba ben gamze şahin

arkadaşlar başka bir isimle dalavere yapma derdinde değilim ben gamze şahin bu işi 20 yıldır yapıyorum lütfen web sayfamı ziyeret ediniz.. Kader izgisi Analisti yada beni msn den ekleyiniz size kaderinizde sizi bekleyen şeyleri başınıza gelmiş büğü muska yada kötü şeylerin sebeblerini kimlerin yaptırdığını veya başınıza neler gelicek herşeyi size yanıtlıyorum ve sizi bekliyorum..hepinize...

Sayfayı Paylaş