gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben bu siteye önceden üyeydim şifremi unuttum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben bu siteye önceden üyeydim şifremi unuttum şifre unuttum butonunu bulamıyorum koysanızda ulaşabilsem hesabıma :/

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğru haklısınız,misafirimizin misafir olduğunu hesaba katamadım bir an,özür dilerim...
    Bir dahakine sanırım adminlerime durumu bildirmem gerekecek,değil mi?.:)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hep nickini gördüğümüz Pasaklı tekrar mekana gelecek .. çok güzel..

merhaba ben bu siteye önceden üyeydim şifremi unuttum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstteki üye bu sitenin nesisin

üstteki üye bu sitenin nesisin

üstteki üyenin bu sitedeki yeri nedir yani üstteki üye sen bu sitenin çok sevilenisin veya çok muzurusun çok çalışkanısın gibi haydi başlayak:becky:
  2. merhaba ben yeni üyeyim

merhaba ben yeni üyeyim

aranıza yeni katıldım benide aranıza alırmısınız:)
  3. ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

ben hilal hale herkese merhaba yeni üyeyim

Devam eder hayat, akıp gider zaman Sen ise direndiğin kadarını yaşarsın Dünle bugün arası gelgitler üzer seni Sırtını yine kendi sırtına dayarsın... Bazen yeni arayışlara süreklenirsin Oysa hep kendini anlamaktır bütün derdin Sitem etsende gelip geçen zamana Ne yaşarsan yaşa sen yine de sensin... :ang: Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek , kaç gün...
  4. merhaba ben bu sitede yeniyim PKOLULAR BURAYA LÜTFEN

merhaba ben bu sitede yeniyim PKOLULAR BURAYA LÜTFEN

Ben diğer 2 sitede yazışıyordum burayı buldum şimdi,ben pkoluyum adet düzenim yok 2-3 ayda bir gelir oda farlutalla,2 sene tedavi gördüm aşılama dahil hiçbiri olmadı,tüp bebek denemem gerekiyordu en son haziran ayında adet gördüm ve tedaviyi bıraktım,sonrasında adet görmedim,eylül ayında dr gittim,tahlillerim yapıldı,bir farlutal daha aldım,fakat ramazan diye kullanmadım adetim bayrama denk...
  5. Şifremi unuttum

Şifremi unuttum

Arkadaşlar , ben üyelerinizden berent şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim . tşk ederim ...

Sayfayı Paylaş