gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba ben Şems yeni katıldım

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Merhaba :)

Merhaba ben Şems yeni katıldım uzun süredir forumlara girmiyorum ama burasını sevdim umarım ben sizi sizde beni seversiniz
    :tik:

kendim hakkında biraz bilgi vereyim 17 yaşındayım 94'doğumluyum aslan burcuyum öğrenciyim Baküde yaşıyorum şen şakrak biriyim yerimde durmayı sevmem size ve bana iyi eğlenceleeeeeer :)

2. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin aramıza canım keyifli forumlar :)

Merhaba ben Şems yeni katıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba  aranıza yeni katıldım

merhaba aranıza yeni katıldım

arkadaşlar yeni üyeyim kendimi tanıtayım adı. semra 1964 dogumluyum evliyim çooook yakışıklı oğlum dünyalar güzeli bir gelinim dünyalar tatlısı bir torunum var çok iyi problemsiz bir eşim var rabbime şükür asıl sakaryalıyız fakat kırklar elide oturuyoruz oğlum silivride iki arada gidip geliyoruz hatta üç arada
  2. Merhaba aranıza yeni katıldım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.

Rumuzu acele seçtim.Şu an bekarım ama flirtim var.Seneye bu zamanlar evleniyorum. Şu an çalışıyorum.Ama evlenince evimin kadını olacağım.Kariyer yoluda kapalı.
  3. Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba ben 28 Yaşında çalışan bir bayanım 7 Yaşında bir Prenses Annesiyim inşallah güzellikleri birlikte paylaşmak dileğimle.... :işyeri:
  4. merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım

merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım

ya burası kocaman bi dünyaymış kaybolcam diye korkuyorum :)
  5. Herkese Merhaba Aranıza Yeni Katıldım

Herkese Merhaba Aranıza Yeni Katıldım

Uzun süredir bu siteyi takip ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Aranıza katılmaktan çok mutluyum.:cheer2: Bu arada kısa süre önce arkadaşımla bir youtube kanalı açtık adı twowitty göz gezdirirseniz çok seviniriz :)

Sayfayı Paylaş