gebe
  1. asyaaaa

asyaaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var

Konu, 'Çöplük' kısmında asyaaaa tarafından paylaşıldı.

gebelik

merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var dr gittim ilac verdi bana lutenly diye bir ilaç kullandım ama adetim gecikti 2 gün sizce ne olabilir hamile olabilirmiyim şu anda

merhaba benim de pko ve aynı zamanda adet düzensizliğim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende de PKO çıktı

Bende de PKO çıktı

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S
  2. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???
  3. Adet Düzensizliği ve Kanama Bozukluğu

Adet Düzensizliği ve Kanama Bozukluğu

adet kanaması regl nasıl oluşur,adet kanaması regl nedir,adet kanamaları hakkında bilgiler, adet öncesi sıkıntı nedir,adet kanaması nasıl düzenlenir,adet kanaması bozuklukları kanama hakkında bilgiler Basit olarak adet kanamasının tanımı seks hormonları olan östrojen ve progesteronun (gebelik oluşmamasına bağlı) Yumurtalıklardan üretiminin duraksamaya uğraması ve böylece rahim içindeki...
  4. Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

adet düzensizliği nedir,adet düzensizliği nedenleri,adet düzensizliği neden olur,adet düzensizliği kısırlık yaparmı,adet düzensizliği tedavisi hakkında bilgiler Aslında aktif cinsel yaşamı olan her kadında adet gecikmesiyle karşılaşıldığında öncelikle düşünülmesi gereken konu gebelik olup olmadığıdır.kinci olası neden de herhangi bir sebeple o dönemde yumurtlama olmaması ve buna bağlı...
  5. Kürtaj sonrası adet düzensizliği olurmu?

Kürtaj sonrası adet düzensizliği olurmu?

Kürtajdan sonra adet, kürtaj olduktan sonra adet görme genellikle 40-50 gün sonra gerçekleşmektedir. Fakat bu süre 20 gün içinde de gerçekleşebileceği gibi daha uzun bir dönemde de olabilir. Kürtaj gerçekleştikten sonra kadın 2 ay boyunca adet görmemişse bir komplikasyon olasılığı nedeni ile mutlaka bir doktora başvurmalıdır. Hastaya uygulanacak basit bir ultrasonografi ile kürtaj dolayısı...

Sayfayı Paylaş