merhaba bütün melekler

mislinay

Yeni Üye
Üye
merhaba bütün melekler
:yo:siteye tesadüfen rastladım ve çok sevindim.Özellikle bizbize yani bayanların olması çok hoşuma gitti.içeriyi,konularımuhteşem ve eminimki bütün meleklerde öyledir.ne zamandır istiyordum böyle bir siteye üye olmak kısmet bugüneymiş.biraz acemiyim ama sanırım yardım alarak zamanla öğreniceğim.hepimizin güzel zamanlar geçirmemiz ve güzel dostluklar edinmemiz dileğiyle...:23:

Ce: merhaba bütün melekler

acemilik dedimya.aslında ilk merhaba bölümüne mesaj bırakacaktım ama bi baktım mesajım burda :))ozaman konumuz dostlarımızla geçireceğimiz güzel zamanlar olabilir

hoş geldin arkadaşım keyifli vakit geçirceğinden emin ol garantisi benden :becky:

hoşbulduk arkadaşım rüyam garantin,duyarlılığın ve mesajın için teşekkür ederim bende iyi vakit geçireceğime inanıyorum acemiliğimi atar atmaz

arkadaşlar teşekür ederim aranızda olmaktan mutluyum buraya bıraktığınız her mesaj, bu sitenin bir meleği olmakla ne kadar doğru bir karar vermişim.bütün melek arkadaşlarım bıraktığı mesajlar için içten teşekkürler yüzünüzdeki gülücükler eksik olmasın

37657134133jahglvuh8nyypk1.gif

aramıza hoş geldin canım iyi paylaşımlar

Geri