gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba cünüplu iken salavat getirilir mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba cünüplu iken salavat getirilir mi ? Bu koduna bilginiz varsa paylaşırmısınız lütfen. teşekkürler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Dinen size kesin bir bilgi veremem, çünkü dinen araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Mantığım okunmayacağını gösteriyor
    ama okunabilirde her şeyin yeri ayrı cünüplü olmanın ve gezmenin cezası ayrı okumanın sevabı ayrı, temizlenerek okumakta daha büyük faziletler olduğunu düşünüyorum .

merhaba cünüplu iken salavat getirilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlık Salavat Getirelim Mi?

Anlık Salavat Getirelim Mi?

İlk Ben Başlıyorum. ALLAHumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed 1 ALLAHumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed 2 __________________ DEVAMINI GETİRELİM ....
  2. oruçlu iken tırnak kesilir mi

oruçlu iken tırnak kesilir mi

oruçlu iken tırnak kesilir mi öncelikle hepinizin ramazan ayı hayırlı olsun arkadaşlar. şimdi de gelelim benim soruma, oruçluyken tırnak kesilir mi? oruçlu iken tırnak kesmek orucu bozar mı? Cevaplar için şimdiden sağolun melekler.
  3. Regl İken Denize Girilir mi?

Regl İken Denize Girilir mi?

regl iken denize girmek regl iken denize girilir mi Sevgili melekler, yaz geldi ve artık tatil planlarınızı yapabilirsiniz. Deniz kum güneş üçlüsü arasında kendinizden geçmek ve dinlemek isteyen kadınların akıllarına takılan sorulardan biri eğer tatil bir şekilde regl döneminize geliyorsa, o durumdayken denize girilip girilmeyeceği..İşte uzmanlar tarafından yanıtlanan bu sorunun cevabı.....
  4. Adetli iken Soğan Suyu içilir Mi?

Adetli iken Soğan Suyu içilir Mi?

adetliyken soğan suyu içmek adeti kesermi,adetliyken soğan suyu içmek etkili olurmu,adetliyken soğan kürü yapılırmı,adet dönemi ve soğan kürü hakkında bilgiler Bayanlar dünyanın en özel varlıkları. Özel bir sisteme sahipler ve bu sistem nedeniyle bir erkekten çok daha fazla hastalığa yakalanabilmekteler. Bütün bunları yaşayan bir bayan için sürekli ila kullanması mantıklı bir hareket...
  5. Adetli iken bebek emzirilir mi?

Adetli iken bebek emzirilir mi?

adet döneminde bebek emzirilirmi,adetliyken bebek emzirmek sakıncalımı,adetliyken bebeği emzirmenin zararı varmı,adet döneminde bebek emzirme hakkında bilgiler Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey kadınlarda bu adet döngüsünün biyolojik bir olay olduğu ve kadının sırf kanama yaşıyor diye günahkâr ya da kâfir olmadığıdır. Bu hemen hemen her kadında ergenlik dönemi ile başlayıp Menopoz dönemine...

Sayfayı Paylaş