gebe
  1. belfu_merve

belfu_merve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    3

merhaba hamisler ve anneler :)

Konu, 'Gebelik' kısmında belfu_merve tarafından paylaşıldı.

Hamileliginiz nasil gidiyor hamisler umarim iyidir neler yasiyorsunuz kacinci haftanizda hissetmeye basladiniz mi ve anneler bebekleriniz nasil sagliklidir umarim :)

merhaba hamisler ve anneler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba ve soru?

merhaba ve soru?

ilk önce merhaba demek istiyorum herkese. bir sorum olacak nereye yazacağımı bilmediğimden burdan sorayım dedim. ben nişanım için güzel bir dans müziği arıyorum ve herkesten yardım bekliyorum bu problemimi nerden yazarsam daha çok yardımcı bulurum :S
  2. merhaba tecrübeli anneler ve anne adayları

merhaba tecrübeli anneler ve anne adayları

ben 13 hafta 5 günlük hamileyim dün akşam bebeğimin hafif kıpırdadıpnı hissettim.. acaba bebeğim miydi? çok heyecanlıyım. en erken ne zaman tekme atıyor bilgisi olan lütfen yazsın
  3. Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Merhaba Arkadaşlar Ben Canan 2 yıllık evli ve 11 aylık anneyim. Ellerinizden öper bir kız çocuğum var.İsmi de Nazlı. Özel bir sektörde öğretmenlik yapıyordum ve bebeğim olduktan sonra işi bıraktım,sadece bebeğim ile ilgilenmeye başladım. Umarım burada birbirimize faydalı konularda destek çıkar bebeğimize gösterdiğimiz özeni daha bilgili olarak göstermeye devam ederiz.
  4. Anne olmak isteyenler hamisler

Anne olmak isteyenler hamisler

Pre~seed nedir? Arkadaslar icinizde kullanan varmi bu jeli ????? Pre~seed, " Doğal hamileliği destekleyen ", sperm dostu bir vajinal jeldir. Pre~seed haricindeki tüm vajinal jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Pre~seed içerdiği Arabinogalactan sayesinde, hareketli sperm hücrelerine antioksidan destek...
  5. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş