gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba hayat dizisi bittimi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar vahide görümün son oynadığı dizi merhaba hayat bittimi? Eğer bittiyse niye bitti? Çok üzülürüm ya :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Fox Tv ekranlarında izlediğim bir diziydi Merhaba Hayat... Dün akşam tüm beklentilerim boşa çıktı ve dizi yayınlanmadı. Başrollerini Vahide Gördüm, Yetkin Dikiciler ve daha pek çok başarılı oyuncunun paylaştığı dizi bugün anladım ki reyting canavarının son kurbanı olmuş.
    Başarılı bir performans sergileyen oyuncuların bir arada olduğu bu dizinin reytinglerini kim ölçtü biçti ve böyle bir karar alındı bilemiyorum ama final bölümü bile olmaması diziyi izleyen kesimi hayal kırıklığına uğrattığı bir gerçek.

merhaba hayat dizisi bittimi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba Hayat

Merhaba Hayat

hoşgeldin hoşgeldin hoşgeldin doğan güneş hoşgeldin bebek Hoş geldin güzel gün hoşgeldin yeni yıl İşte Hayatımıza hoş gelenler:) sizde ekleyin bakalım neler geliyorrr...
  2. Merhaba Hayat Dizisi İlk Tanıtım Bilgileri

Merhaba Hayat Dizisi İlk Tanıtım Bilgileri

Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Merhaba Hayat Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman Sevgili melekler, Fox Tv iddialı bir diziyi daha yayına sokmaya hazırlanıyor. Yakında başlayacak olan dizinin adı Merhaba Hayat. Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi ve diziyle ilgil ilk bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Ekranlarda iddialı bir dizi daha...
  3. Merhaba Hayat Dizisi Ne Zaman Yayınlanmaya Başlıyor ?

Merhaba Hayat Dizisi Ne Zaman Yayınlanmaya Başlıyor ?

Merhaba Hayat Dizisi Ne Zaman Başlayacak Merhaba Hayat Dizisi Başlama Tarihi Sevgili melekler, oyuncu kadrosu ile hayli ilgi çeken Merhaba Hayat dizisi Fox Tvde ekranlara gelecek. Merhaba Hayat Dizisi Ne Zaman Başlayacak merak edenler için işte Merhaba Hayat Dizisi Başlama Tarihi ile ilgili bilgiler... Yetkin Dikinciler ve Vahide Gördüm gibi isimlerin oyuncu kadrosunda olduğu...
  4. Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Bilgileri

Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Bilgileri

Bu konu; merhaba hayat dizisi yayın tarihi ilem ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara yeni başlayacak olan dizilerden birisi de gün evvelinden tanıtımları yapılan Merhaba Hayat dizisi . Bir hastane dizis olan Merhaba Hayat foxtvde yayınlanacak. Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler 'in başrolleri paylaştığı dizinin yayın tarihi ise yakında.. Merhaba Hayat Dizisi FOX Tv...
  5. Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

Şefkat Tepe Dizisi Bittimi Yayından Kaldırıldımı?

şefkat tepe dizisi bittimi, şefkat tepe dizisi yayından kaldırıldımı, şefkat dizisi final yaptımı Samanyolu televizyon kanalının tartışılan dizisi Şefkat Tepe uzun bir süredir izleyici tarefından ilgiyle izlenen dizilerden biri... Bazı çevreler tarafından da dizinin tartışılmaya açık olduğu gerekçesi ile dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi. Konu ile ilgili detaylar ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş