gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba Hayat Dizisi İlk Tanıtım Bilgileri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Merhaba Hayat Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman

Sevgili melekler, Fox Tv iddialı bir diziyi daha yayına sokmaya hazırlanıyor. Yakında başlayacak olan dizinin adı Merhaba Hayat. Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi ve diziyle ilgil ilk bilgileri sizlerle paylaşıyoruz...

Ekranlarda iddialı bir dizi daha başlayacak. Yakında Fox Tv'de yayına başlayacak olan Merhaba Hayat'ın ilk yayın tarihini buradan sizlerle paylaşacağız.

Adını Feriha Koydum dizisinden tanıdığımız Barış Kılıç, Kremcem, Yetkin Dikinciler ve Vahide Gördüm gibi isimlerin oyuncu kadrosunda olduğu ‘Merhaba Hayat’ın ne kadar ilgi göreceğini ise önümüzdeki günler gösterecek...

gulsa199 bunu beğendi.
Merhaba Hayat Dizisi İlk Tanıtım Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Bilgileri

Merhaba Hayat Dizisi Yayın Tarihi Bilgileri

Bu konu; merhaba hayat dizisi yayın tarihi ilem ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara yeni başlayacak olan dizilerden birisi de gün evvelinden tanıtımları yapılan Merhaba Hayat dizisi . Bir hastane dizis olan Merhaba Hayat foxtvde yayınlanacak. Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler 'in başrolleri paylaştığı dizinin yayın tarihi ise yakında.. Merhaba Hayat Dizisi FOX Tv...
  2. merhaba hayat dizisi bittimi?

merhaba hayat dizisi bittimi?

Arkadaşlar vahide görümün son oynadığı dizi merhaba hayat bittimi? Eğer bittiyse niye bitti? Çok üzülürüm ya :((
  3. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  4. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. O Hayat Benim Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

O Hayat Benim Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

o hayat benim dizisi fragmanı, o hayat benim dizisi, o hayat benim dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, başrolleri,nde Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nu izleyeceğimiz Fox Tv'nin yeni dizisi O Hayat Benim'in Ocak sonu Şubat başı yayına gireceği belirtildi. Zeynep ile Efe'nin aşkı üzerine kurulu olan dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte O Hayat Benim dizisinin ilk tanıtım fragmanı...

Sayfayı Paylaş