gebe
  1. Queen Bee

Queen Bee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3

Merhaba, herkese güzel günler diliyorum :)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Queen Bee tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Sitenize yeni üye oldum. Ay çok heyecanlı :deli: Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. 22 yaşındayım, Tarih öğretmeniyim. Henüz atanamamışgillerdenim :smokin:Bursa'lıyım. Canımdan bile çok sevdiğim bir sevdiceğim ve yakında düğünüm var :d040: Dertleşeceğimiz, güzel bilgi alışverişleri yapacağımız, güzel dostluklar kuracağımız mutlu günler diliyorum hepimize.. Bu arada sitenizin emojilerine bittim söylemeden geçemeyeceğim :dans:

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    O hooo maşallah Queeen Bee :) Vallaha iyimiş he :D:D Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Umarım keyifli ve bilgi dolu zaman geçirirsiniz. İkinci tebriğimizi de evliliğiniz için yapalım.
    Eşiniz ile şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah, mutluluğunuzu daim etsin. Ramazandan dolayı pek melekleri bulamazsınız burada ama yinede gelirler. Umarız güzel arkadaşlıklar kurarsınız.

Tekrar hoş geldiniz. Evet smile durumlarımız çok şirin :D:D

BEYZA21 ve Queen Bee bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Unutuyordum, en kısa zamanda atananlardan olursunuz inşallah :D

4. Queen Bee

Queen Bee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Çok ama çok teşekkür ederim. Atanma duana da içten bir amin diyorum şu mübarek günde :humble: Evet farkettim forum biraz sessiz şuanda. Yada ben kavrayamadım durumu, en işlek bölüm neresi orayı da henüz keşfedemedim :) Ama cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım çok sıkılıyordu ilaç gibi geldin :ar4fd:

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza hoşgeldin renkli bir kişilik olduğun besbelli :D:D eminim ki burada güzel dostluklar edineceksin en kısa zaman da atanman dileklerimle;)

6. Queen Bee

Queen Bee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim MaWİM :ar4fd: Ama ramazanda buralar çok boş olurmuş meğer, zamanlama hatası yaptım sanırım. 2 kelime laflayacak insan aradım bulamadım tüm gündür çok sıkıldım yani inan, chat bölümünde de kimse bana cevap vermedi :uhu: Neyse bakalım alışacağız inşallah pes etmek yok yola devamm :haydi:

BEYZA21 ve SadmiN bunu beğendi.
Merhaba, herkese güzel günler diliyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkese merhaba

Herkese merhaba

Bende bugün üye oldum. Sakaryada yaşıyorum. Güzel paylaşımlarda bulunmayı diliyorum.
  2. heRkese meRhaba....

heRkese meRhaba....

herkese selam.... aranıza yeni katıldım umarım güzel vakit geçiririz ve bunun yanında güzel dostluklar kurarız ...:):yo:
  3. Herkese merhaba!..

Herkese merhaba!..

Selam melekler uzun zamandır formu üye olmadan takip ediyordum, hakkatten çok güzel bilgiler ve paylaşımlar var. Tekrar merhaba
  4. herkese merhaba

herkese merhaba

herkese merhaba ben adanadan elvira. Forumların hayatımızı renklendirdiğine inananlardanım. Fikir alışverişi yaparak daha fazla bilgilenmek ve çıkarsız arkadaşlıkların keyfini çıkarmak için buradayım.
  5. Herkese Merhaba

Herkese Merhaba

:fırtına:tüm arkadaşlara merhaba,bende yeni katıldım aranıza. Sıkıntılı geçen günlerimin arasında bu paylaşım ortamı bana umutlar ve sevinçler kattı kısacık sürede. Kocaeliden katılıyorum,burda olmaktan mutluyum. Hayata dair herşeyi seviyorum.Yoğun çalışma tempomun içinde burda olmaktan keyif alıcam. Teşekkürler :yumurta:

Sayfayı Paylaş